Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátáok a szomszédaitokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátáok a szomszédaitokat hallani szexelni?

Figyelt kérdés
Áthallatszik?
2012. máj. 18. 07:37
 1/9 guido ***** válasza:
Be is szoktam szállni a menetbe xD
2012. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert kb 20 méterre vannak tőlem és a kutyám közöttünk van.
2012. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, méghozzá nagyon hangosan, pont az én szobám alatt szokták csinálni:S, szinte éjjel nappal. nagyon ciki, mert van, hogy vasárnap ebédelünk, és néha meghívunk vendégeket, akkor ha felhallatszik, az nagyon ciki tud lenni. múltkor is csak úgy néztek a vendégek, hogy mi ez a hangos nyögés, hát jó kis ebéd volt.:P
2012. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy egy másik házban és nem lakásban vannak nehezen hallatszik át. Ellenben a kislány ahogy bömbölteti a zenét meg facebookozik az bőven áthallatszik
2012. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, és át is szoktam kiabálni, hogy "aludnék, b@sszátok meg!!!"
2012. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy szomszédom, akik rendszeresen ordítva dugnak a kedves feleségével. mindig nyitott ablaknál, nyáron szerintem direkt azzal szórakoztak, hogy nyitott erkélyajtó mellett dugtak. egyszer egy másik szomszéd kiüvöltött nekik, h kuss legyen, mire ők röhögve visszaordibálták, hogy mi van, irigy vagy? na és a sok dugásnak meg is lett az eredménye, a csajnak gyereke lett. azóta a kisbaba üvölt minden nap. viszont azóta, h megvan a gyerek, nem hallottuk őket dugni. a természet bosszúja :D
2012. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen téren szerencsés vagyok, mert eddig csak 1 ilyen szomszéd volt az is a legtávolabb tőlem :D


Mondjuk a felsőszomszéd meg a felesége olyan kövérek, hogy már nem biztos, hogy túlélnének egy menetet, a szembeszomszéd egy alkoholista (feltételezhetően impotens is, csoda hogy menni tud) az alsószomszéd meg egy süketnéma öregasszony. Még ő a legnormálisabb komolyan...


A legtávolabbi szomszéd szokott néha qrni a csajával, de jó nagy lúzer lehet ha 10 percig bírja csak :D

2013. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8:36-os vagyok.aktuális a téma, pont most nyomtak le egy menetet alattunk...:P
2013. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam de engem tuti hallottak már.

Magasföldszint nyitott erkélyajtó...

:-)

Egyszer hazavittem egy csajt aki iszonyat hangos volt szex közben.

Mint akit meg akarnak gyilkolni úgy sikított és nem is seggbe dugtam. :-)És ez kb éjjel 11kor volt.

Utána ha jött akkor úgy indult a szex hogy ajtó ablak becsuk.

2013. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!