Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? SoS Lent 24F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? SoS Lent 24F

Figyelt kérdés
Holnap szombat de el mennék úgy bulizni de nincs kivel még ki hagynám a BL döntőt is! Volt egy barátnőm évekig de már nincs 2 hónapja, sajnos kevés a haverom de nekik mindnek van csajuk. Egész héten próbáltam fűzni őket de reménytelen, hogy ruccanjunk ki. Igazából 3 haverom van csak! Mondtam nekik menjünk be Pécsre majd reggel haza jövünk. Unom magam itt a gép előtt egész nap! 24F
2012. máj. 18. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmész egy bárba felszedsz egy csajt, és egyből nem leszel egyedül!:)
2012. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Társaságra volna szükségem! Meg, ha az olyan egyszerű volna.
2012. máj. 18. 09:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak olyan lányok akik vevők az ilyenre, na de a bárban fiúk is vannak szerezhetsz akár új barátot is!
2012. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Be megyek egy klubba támasztom a pultot és arra várok, hogy oda lépjen egy csaj! Általában akik szórakozni járnak társasággal mennek, nem fognak foglalkozni magányos ffi-val.
2012. máj. 18. 09:17
 5/14 anonim ***** válasza:

mivan,??

leírod hogy nincs értelme elmenni bulizni, nincs értelme elmenni bárba.

Otthon megnézed a BL döntőt, úgy hogy nem fog senki sem belepofázni a narrátor mondandójába, és tökéletesen jól fogod érezni magad. Ez eldöntött tény.

A szociális gondjaiddal meg BL döntő után foglalkozz!

2012. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen így van! Én lány vagyok, de ha egyedül megyek el otthonról céltalanul csak egy kicsit egyedül legyek, azonnal rám akaszkodik valaki, ez néha jó néha nem. Szóval légy bátor, szólíts akár fiút akár lányt, akár meghívhatod egy sörre is. Neked a bátortalanságoddal van a baj!
2012. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16-17éves koromba éltem a fénykorom de az a társaság szét széledt. De így van bátortalan vagyok kissé. Mellesleg parázok mi van, ha egész éjjel egyedül leszek akkor meg várhatok az első buszig. :S
2012. máj. 18. 09:29
 8/14 anonim ***** válasza:
te kellesz nekem! :D az én barátom fülét azóta rágom, hogy legalább egyszer vigyen el bulizni, sosem tette meg... egy korúak vagyunk, és még igenis kijár a bulizás.
2012. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó én benne vagyok! De komolyan én nem bánom! :)
2012. máj. 18. 09:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Csöppet depós vagy. Vagy menj ki a levegőre vagy kösd fel magad.
2012. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!