Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt aki középiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt aki középiskolás korában összejött tanárnővel? Hány évesek voltatok? Ki kezdeményezett? Csak egy alkalom volt vagy jártatok is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
én lány vagyok, de volt egy fiú ismerősöm, aki összejött a tanárával. a fiú 17 volt, a tanárnő meg 24. a vicces az, h a tanárnő mászott rá, a fiú meg örült az ingyen dugásnak. aztán a tanárnő bejelentette, hogy terhes. kiderült, nagy botrány lett, és a srác anyja követelte, h a srác vegye el a nőt. elvette, és 17 évesen házas ember, apuka lett. persze nem tartott sokáig a dolog, kb 2-3 év múlva a srác lelépett, és elváltak.
2012. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
persze. ezzel lett volna tele a média
2012. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
miért lett volna tele? ha elmúlt 14 éves, azt csinálnak, amit akarnak. amikor a nő megtudta, h terhes, kilépett a suliból is, hogy ne legyen semmi botrány (persze ettől függetlenül lett). sőt, van olyan ismerősöm is, aki lány, és szintén 17 évesen esett teherbe a tesitanárától. detto házasság, stb, a tanárt ki is rúgták a suliból. azért, mert nem tolják a képedbe egy "fake" valóságsó keretein belül, és nem egy celeb meséli a zaktívban, attól még lehet igaz. sőt, ezek igazabbak, mint a média világa ;-)
2012. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mese-mese. akkora botrány lenne, ha egy diák felcsinálja a tanárnőjét, hogy az egész ország zengene tőle
2012. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
figyi, csak az én környezetemben rohadt sok ilyen eset történt. higgy amit akarsz, látom, te is a média által beszippantott emberek közé tartozol. ha mind a két fél elmúlt 14 éves, akkor jogilag semmi akadálya. helyi szinten, a suliban és a városban meg is volt a botrány. sajnálom, h te így gondolkozol, h ami nincs a tv-ben, az nincs. sivár egy mentális szinted lehet...
2012. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy egy ilyen esetre ráharaptak volna
2012. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én csak egy ilyen esetről tudok, egy szakmunkásképző szakiskolában egy túlkoros, magas, buta srác ráment a tanárnőjére, vagy a tanárnő ment rá, ezt nem lehet pontosan tudni, de összejártak kúrni.

A tanárnő elég átlagosan nézett ki, de szexmániás volt.

Kapcsolatnak nem nevezném, ami ott volt, csak szexnek.


De a városban van egy egészségügyi szakközépiskola, ott a lányok rendszeresen szexelnek bizonyos fiatalabb férfi tanárokkal, sok a lány, ki vannak éhezve, állítólag nem éppen válogatósak. Persze az sem kapcsolat, csak dugás szinten megy.

2012. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
ha nem hívják fel DIREKT az újságírók figyelmét erre, akkor nincs aki ráharapjon. amúgy meg az érintett feleknek is volt annyi eszük, h hallgassanak az ügyről. kisvárosról volt szó, így is mindenki ujjal mutogatott rájuk. kellett is volna nekik még az, h országosan cseszegessék őket. én a két szememmel láttam mind a 2 sztorit, sőt, ennél cifrábbakat is. hogy te mit hiszel, az a te bajod. remélem azért nem lövök le nagy poént azzal, ha elmondom, h ami a médiában van, annak 99% kamu és/vagy bolhából-elefánt sztori.
2012. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
elözö: azért ez a 99% egy "kicsit" már túlzás:)
2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
egyik nagyon jó barátnőm újságíró, és hidd el, tényleg 99% kamu. ha elmesélném, h miket mondott... hát abból regényt lehetne írni.
2012. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!