Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. három hete találkozgatok egy sráccal, és kb. egy hete azt érzem, hogy nem akarom látni, nem várom, hogy hívjon, stb. Ma is találkoznom kell vele, megbeszéltük. De én inkább mennék másokkal bulizni és inni. Most mit mondjak neki? Nélküle akarom tölteni a hétvégét, ő pedig magától értetődőnek veszi, hogy együtt leszünk. :S

2012. máj. 18. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy szeretnél most kicsit a barátaiddal lenni, rég láttad őket, majd máskor bepótoljátok.

Ha normális, felfogja. Az elején úgyis tönkrevágja az egészet, ha folyton a másikon lógtok.

2012. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött az egyik kapcsolatom. Az elején akartam a srácot, de miután összejöttünk, már nem akartam vele lenni, magam sem értem ,miért.

De sajnálatból kitartottam a srác mellett kb másfél hónapig, de végül nem bírtam tovább, és szakítottam vele..

2012. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: igen, ez megoldás, de azt hiszem nem is akarom többet látni, ugyan nem tett semmi rosszat, csak úgy valamiért nem jön be..

Második: hát én ezt nem akarom, és annyira érzem, hogy velem is ez fog történni.

2012. máj. 18. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszeruen az a legtisztább ha szakítol vele. Ha már most így érzel, akkor nem érdemes tovább huzni a dolgokat.
2012. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még igazából össze sem jöttünk... csak csók volt.. szóval még egyáltalán nem komoly a dolog...
2012. máj. 18. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ugyanilyen esetem.találkozgattunk pár hétig aztán egyszerűen nem akartam már többet vele lenni..mondd meg neki minél előbb, hogy hagyjátok egymást mert még a végén beléd szeret vagy bele éli magát aztán te leszel a szemét, hogy csak kihasználtad, játszadoztál vele(velem ez volt) persze meg azért is mert nem tudtam különösebb okot mondani, hogy miért vége gondolom te se tudsz.'szakíts' minél előbb
2012. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, egyszerűen nincs okom rá, de mégsem kell...:S oké, megmondom neki valahogyan... köszi a válaszokat!!:)
2012. máj. 18. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, így ismerős. (első vagyok amúgy)

Nincs ebben semmi varázslat, mondd meg neki, hogy kedveled, de nem szeretnél tőle többet mert nem tudsz többet érezni iránta. Ennek nincs különösebb oka-magyarázata, csak nincs meg a "szikra, kémia", akárminek is hívják azt.

Mondd, hogy nem akarod ámítani, te megpróbáltad, nem szeretnél vele többet. Ennyi. Nem működhet minden mindenki között.

2012. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi...:)
2012. máj. 18. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!