Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött belém? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött belém? Szerintetek önző/szemét vagyok?

Figyelt kérdés

sziasztok! 16,5 éves lány vagyok.. a problémám lehet mások számára kicsinyes lehet. 10 éves korom óta rajongok a japán dolgokért, és szimpatikusak az emberek. Van még 3 barátnőm akik szintén nagyon szeretik mint én bár ők később ismerték meg 'japánt'. Egyik közös barátnőnk bár ő nem fan, de jár külön olasz órákra egy kis csoporttal és mesélte, hogy jött egy nálunk egy évvel idősebb japán srác, és elég aranyosnak szimpinek tűnik, beszélgettek is párszor, de neki ezek a japános dolgok meg emberek nem jönnek be. Persze amikor elmesélte hirtelen mind bezsongtunk és az az érzés h nekünk "kell" ő. És már szar kedve van mindegyikünknek nem is láttuk még, de h úgyse lehetne akk sem lenne semmi mert a másik megbántódik, de én nagyon szívesen megismerném! az ázsiaiak ahogy én tudom elég rendesek, és nekem még nem volt kapcsolatom, valahogy próbáltam sok mindenkivel ismerkedni és hátha ez bejönne, persze nem biztos h bejönnék neki, lehet h van csaja. Amm tud magyarul, csak én megkértem a 4. barátnőmet, hogy meséljen neki róülam hogy szívesen megismerném, és h kérje el a fb v msn címét, de erről a másik 3 bnőmnek nem szóltam igaz az egyiknek van pasija szal csak 2 barátnőmet érdekli szintén a dolog. Nagyon szeretnének ők is barátot, és hihetetlenül bűntudatom lett, hogy itt most "szervezkedtem"...

mit csináljak szerintetek? már úgy vagyok vele az sem érdekel hogy ronda, de bnőm szerint nem csúnya.. v nemtom mi ütött belém.. nem szeretném ha konfliktus lenne, nem is veszekedtünk ezen most, csak ha később lenne valami, de ez hülyeség így:( vagy nemtom.. én nem akarom h a barátság tönkremenjen, ennyit nem ér az egész! csak én mindig azt akarom hogy másoknak jó legyen és az életben a másikért sok mindenért lemondok és már szeretném ha nekem is lenne valami, vagy értitek.. :(


2012. máj. 18. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
és nem az ilyen anime fan vagyok meg nem úgy nézek ki, tök átlagos, normálisan öltözködő
2012. máj. 18. 17:48
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval nem ilyen elvetemült vagyok csak szeretem a zenét, filmeket, a kultúrát.. és nem azt jelenti h magyarok nem jöhetnének be , azok jöttek be eddig csak sose nem jön össze semmi..
2012. máj. 18. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem a szerelemed találom meg előbb akkor elveszett ember vagy.


Szép dolog a fanság ha tudod hol vannak a határok. Ha csak a fanatizmusod miatt jársz vele ,csak negatív élményeid lesznek, így "elsőre". :P

2012. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem is ismeremxd
2012. máj. 18. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valakit azért akarsz megismerni, mert japán..hmm, na nem tudom mit akarsz, de sokat nem várhatsz ettől az egésztől..+azt nem tudom ki mondta neked hogy az ázsiaiak különösen rendesek, biztos valaki a Yakuzából mesélte neked :D
2012. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy kiszúrsz magadnak embereket, akár csak így hallomásból akikkel meg akarsz ismerkedni.... de ha a barátnőiddel totál összevesznél ezért, akkor ne erőltesd. Vagy intézd nem túl látványosan. Lehet egyszer látod, aztán nem is fog tetszeni.
2012. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!