Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire reálisak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire reálisak az itteniek véleménye?

Figyelt kérdés

Sok kérdést elolvasgattam már, és kíváncsi lennék, hogy milyen emberek írják a válaszokat a kérdésekre?

Mivel általában teljesen más véleményt kapok itt, mint a való életben. Ami elég fura. Nem tudom, hogy azaz oka, hogy itt név nélkül mindenki tényleg őszinte, vagy egyszerűen ennyire más emberek látogatnák ezt a kategóriát, mint úgy amúgy akikkel találkozok?


2012. máj. 18. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind2. Itt az arcodba mondják az igazságot, igaz van pár tapasztalatlan kiskölök is aki szereti osztani az észt, de ha elegen írnak, akkor abból általában kijön egy normális válasz.
2012. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahány ember annyi szokás.. :)
2012. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők még itt sem mondják ki az igazat...Ennyit az őszinteségről.
2012. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nők még itt sem mondják ki az igazat??? Már bocs, de én kimondom itt is, élőben is. Ha hiszed, ha nem. 24/L
2012. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze vannak kivételek.-ezt kihagytam
2012. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja ellenőrizni, hogy vajon igaz-e amit a másik mond. Olyasmi, mint társkeresőkön: legtöbbje egy kicsit, vagy akár sokkal jobbnak állítja be magát mint amilyen.


Ahhoz képest, hogy mennyi értelmes, csodaszép, intelligens pasi/csaj jár ide, én élőben eddig elég kevés egyeddel találkoztam, akikre ezek a tulajdonságok ráillenének, dehát az ország minden pontjáról írnak. Nem arányosan vannak szétszóródva. :)

2012. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!