Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két szingli esetében:lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szingli esetében:lehet ugy flörtölni, hogy ne legyen következménye? Mind két fél pontosan tudja, hogy az csak flört, s ha igen honnan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban mi a jó?
2012. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt tőlem is kérdezték ill.kijelentve is mondták.és én is pont ezt kérdeztem.de kíváncsi vagyok kinek mi erről a véleménye.
2012. máj. 18. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb közbeavatkoznak az érzelmek valamelyik fél többet akar majd. Jobb ha nem játszadoztok mert valakinek fájni fog.
2012. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. egy osztálytársammal. tök jól elvoltunk, de ahogy azt már más is írta, többet kezdtem érezni. az én szerencsém csupán annyi volt, hogy ő is :) fél éve járunk, nagyon kedveljük egymást, jól végződött a dolog. de ez nem jelenti azt, hogy mindenkivel így történik, szerintem vigyázz magadra, és ha mégis beleesnél, akkor vagy legyél vakmerő, és vedd rá, hogy legalább próbáljátok meg, vagy zúgasd magadba, vagy próbáld meg elfelejteni, különben neked fog fájni.
2012. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, sokan mondják ,hogy a flörtöt nem kell komolyan venni mert az csak egy játék.Bár szerintem ez nem így működik mert én pl nem tudnék úgy flörtölni hogy közben nem tetszik a másik pedig foú vagyok,

-ti hogy vagytok ezzel?

2012. máj. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!