Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitrontottam el? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Mitrontottam el? Van egy lány, aki már 2 éve nagyon teccik, bókoltam neki, kedves voltam hozzá, még egy verset is irtam neki, valentin napra hoztam enk iajándékot, és tiszta szivemből szeretem, tudja ő is hogy ez igy van, de nem nagyon érdeklem.

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiúságból szeressen beléd vagy inkább az ajándékokkal akarod megvásárolni? Egyik sem lenne szerelem. Örülj, hogy legalább nem hiteget.
2012. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát sorolom miket rontottál el szerintem:

Teccik->tetszik

enk->ezt nem tudom értelmezni

iajándékot->ajándékot

valentin napra->Valentin-napra

2012. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bu.zi vagy ?
2012. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2 éve epedezel utána, ajándékot veszel, bókolsz stb. és nem reagál, akkor szerintem hagyd a dolgot; ha nem tetszel neki, akkor ez inkább idegesítő a számára, mint kedves. Sok lány jobban szereti a "kemény" fiúkat, mint a "hűderomatikus" típusokat. "Hűderomantikus" akkor legyél vele, ha már a barátnőd, mert akkor nyerő a dolog, de előtte inkább lelombozó....
2012. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
verssssel, biztos hemzseget a heJesírási hibáktól.
2012. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat
2012. máj. 19. 06:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah én nem tom ki vagy,de bu*i vagy te eléggé
2012. máj. 19. 07:10
 8/9 A kérdező kommentje:
De ő azokat a fiúkat szereti,akik kedvesek vele,én az vagyok,de a szadista osztálytársaimat közelebb engedbi magához
2012. máj. 19. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Neee...is...gondolj...ráá

Nem érdelem meg téged...ilyeneket úgy utálom...

Volt már ilyen csajjal dolgom ...rendesen beolvastam neki..

Már 1 éve nem beszélek vele és csak akkor köszönök neki ha ő köszön először...de akkor sem a szép módon==>If you know waht I mean ?

2012. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!