Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz hogy amikor nekem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy amikor nekem áll a dákóm lefele konyul és olyan mint ha híd lenne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

erekció közben nem a kalapodat nézni hanema cipődet? :D

érdekes...

2009. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaja lehet azért mert kiskoromban mindig kereszbe tett lábal űltem ?
2009. jún. 27. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e köze a dologhoz, de valószínűleg nem kap elég vért a pénisz, hogy ágaskodjon. Kérdezd meg a dokit szerintem.
2009. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt összehasonlíthatod hogy melyik is mer nem mindenkinek egyforma ám:D...de tényleg


[link]

2009. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyna mint a jégcsapretek
2009. jún. 27. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek görbe valakinek kicsit valakinek nagyon.Valakinek kicsit balra van akinek jobbra.Sokaknak fel és van akinek le.Régebben egy kicsit nekem is lefele görbült mostmár csak nagyon épphogy(észre se lehet venni)
2009. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam.
2009. jún. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!