Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit csinálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akit nem olyan rég ismertem meg(május elején).Én eléggé vonzódom hozzá,elmondása szerint ő is hozzám.Volt már csók is.Amióta volt azóta nem igen törődik velem,legalább is én ezt veszem le.Meg azt mondja,hogy tetszik neki hogy "teperek" érte.Mit csináljak?Ki mit csinálna ebben a helyzetben?

(Normális válaszokat légyszíves. )


17/L



2012. máj. 19. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy akar-e tőled valamit vagy inkább hagyjátok egymást.


Szerintem te túl könnyen adtad magad.

2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nos, a mai világban sajnos a fiúk várják el, hogy udvaroljanak nekik... Ne tedd! Te vagy a lány, ha akar valamit, akkor tegye meg a szükséges lépéseket! Az első hozzászólónak üzenném, hogy egy csók nem "odaadás"...

Ebben az esetben a fiú a hülye. Jobb ha tisztázzátok, hogy ki, mit szeretne a másiktól!


Sok sikert :)


18/L

2012. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne teperj semmiképp. Ez olyan megalázó, ha ezt mondta, ki fog használni, ha nem is szexuálisan, de lelkileg biztosan. A nem törődés máris ezt mutatja. Ha még nem késő, és nem nagyon szerettél bele, akkor hagyd a fenébe. Én ilyenben voltam és nagyon sz*r volt az egész, örülök, hogy túl vagyok rajta.
2012. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szilvás buktát, mert azt szeretem.
2012. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tetszik neked hogy tetszik neked es teszel is erte valamit de ugy tunik ez nem kolcsonos. en a helyedben nem nagyon eroltetnem hanem elterelnem a figyelmem massal. majd kozeledik o ha kellesz neki.
2012. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak szórakozik. ne haragudj.

viszont, tényleg mondd neki, hogy vagy legye valami, vagy semmi. ennek így semmi értelme. :)

2012. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanilyen helyzetben voltam 16évesen, azt javaslom állj le és ne "teperj" érte. Az ilyenek nem férfiak, hanem egoista hülye gyerekek. Nekem pont az volt az első és egyetlen olyan eset, hogy egy pasi után futottam és nagyon nem érte meg.


21N

2012. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj hogy nagyon megkedveltem.Talán ez bennem a hiba hogy hamar megkedvelek valakit.
2012. máj. 19. 20:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabadna érte "tepernem" de ha nem akkor meg szerintem nem is foglalkozna velem.Legalább is szerintem.:/
2012. máj. 19. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos figyelj hagyd egy kicsit békén és ha igazán szeret majd teper ö utánnad nefélj.Ne fitogtasd annyira elötte azt,hogy szereted még korai.Tedd a szívedre a kezed és kérdezd meg magadtól,hogy igazán szeret az a férfi téged vagy csak meg akar majd dugni.
2012. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!