Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassak le valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le valakit úgy, hogy közben jóbarátok maradjunk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból már nem lesz jó barátság, ha van esze a másik félnek...
2012. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem felejt el, nem lesztek igazi barátok.
2012. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján nincs igazi barátság szex után. Bár én is éppen most folytatok ezzel kapcsolatban egy negyedik-ötödik kísérletet.


24/N

2012. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi nem szexeltünk és nem is fogunk.Barátok voltunk,ő meg belémzúgott,én meg nem viszonzom.Ennyi a sztori.
2012. máj. 19. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
és mostanában szoktatok beszélni, találkozni? :)
2012. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,mivel azzal a férfival dolgozik egy helyen,akivel viszont már lefeküdtem.
2012. máj. 19. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te nem gondoltál barátságnál többre, és sajnálod ha ő ezt félreértette, de amúgy barátként szívesen lógnál vele együtt. Ha ez után nem reagál pozitívan, akkor ne lepődj meg, te sem lennél túl boldog egy olyan "barátságban" ahol te szereted a másik felet, viszont ő nem szeret viszont.
2012. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom,pont azért nehéz,mert átéltem már ilyet...
2012. máj. 19. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon finom jelzésekkel add a tudtára, ha közeledik, hogy nem akarsz tőle semmit, és közben csinálj úgy, mintha nem vettél volna észre semmit. Idővel elmúlik.


24/N

2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!