Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem szokott lenni "bűntudatotok" szex vagy önkielégítés után? Hogy ez nem helyes és "majd az élettől ezt visszakapjátok"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy érted hogy a szexelsz akkor majd megszopat az élet... Meg megbasz a rendőr szabálytalan parkolásért?
2012. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy valami rosszat visszakapok az élettől..
2012. máj. 20. 16:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs bűntudatom. Miért is lenne? Hiszen az önkielégítés jó! :)
2012. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rejszolás után szokott lenni, ugyanis a közvélekedéssel ellentétben lehúzza és passzívvá teszi az embert.

Nőkre ez nyilván nem vonatkozik, anatómiai okokból.

2012. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem van, de eddig nem tudtam azt elérni, hogy ne verjem.
2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg is az van, de nagyon. Még nem szexeltem, de végzek önkielégítést, mert magától csak ritkán jön ki. Utána szörnyű bűntudatom van (nem nevelték belém), és igen, félek, hogy ezt visszakapom, sőt már kapom is vissza,úgy ahogy van, semmi nem sikerül az életben nekem.
2014. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!