Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt ajánlanátok? 16L

Figyelt kérdés

Ahol sok a 18 alatti, nem minden a szexről szól és nem publikálják jogtalanul a képem.

A csajokéspasikon már fent vagyok.



2012. máj. 20. 21:02
 1/10 reptail ***** válasza:
www.tinirandi.hu
2012. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu :)
2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dzsola ***** válasza:
ne keresd ismerkegyél velem
2012. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írj privátba :) 16 vagyok én is :D
2012. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lányként előnyben vagy, rengeteg fiú keres neten társat, de a lányok többsége még válaszra sem méltatja az embert vagy kamu a profiljuk.

Nekem a tinirandi nem jött be, de lányként neked biztos válaszolnak a fiúk, ha már a lányok arra sem méltatják az embert, hogy válasz üzenetet küldjenek.

2012. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább olyankkal ismerkedj akik tudnak helyesen írni. Amúgy meg menj ki az utcára, illetve ismerkedj barátokon keresztül. Az ilyen oldalakon meg nem feltétlenül lehetsz benne biztos, hogy valóságos a figura akivel beszélgetsz; lazán lehetnek 70 éves pedofilok a képek mögött, ezt mindig tartsd észben!
2012. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 reptail ***** válasza:
a tinirandira napi kb 20 18 alatti regisztrál mondjuk én előnyben tartom a személyes ismerkedést ezért nemis keresek és nem is fogok a neten társat keresni :)
2012. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3 kösznem.


#7 Én is jobban preferálom az élőben ismerkedést, kár hogy arra nincs meg bennem a képesség. :D Úgyhogy ez marad.

2012. máj. 20. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:

eleinte szégyenlős vagy azért?

am nekem se jön össze sehogy sem, mindig csak majdnem... de a társkeresőzéssel még várok az tuti, csak itt szoktam néha megismerni pár új embert...

f18

2012. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, kevesebb, mint 24 óra alatt 31-en írtak nekem üzenetet. :D x-edik válaszoló, komolyan úgy gondolod, hogy mindegyikre válaszolni kell ilyen esetben is? :D Én annyira nem érzem magam bunkónak, ha nem írok vissza mindenkinek. Szerintetek?
2012. máj. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!