Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tud olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg tud olyan orvost, aki vállal hormonterápiát?

Figyelt kérdés

Nőiesebb akarok lenni. Sajnos testileg még mindig 14 évesnek nézek ki.

(nőgyógyászom végig se hallgatott, szóval ezt ne írjátok)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat:) 20/L


2012. máj. 20. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok válaszolni,csak érdekel a többi válasz,ezért írtam ide.Amúgy nekem is vékony testalkatom van,sokan mondták rám,hogy kislányos vagyok és nem nőies.Én ezt úgy oldottam meg,hogy fölszedtem az 50 kilómra még 15-öt.Így pont jól érzem magam és már nem néznek kislánynak:)Ez lehet,nálad is beválna.
2012. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok hízni. Pedig szó szerint egész nap zabálok.

Ilyen a genetikám...:/

2012. máj. 20. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul, hogy nagyon szerencsés alkat vagy. Sokan szeretik az ilyen alkatu lányokat és várhatolag egész életedben megmarad a fiatalosságod. Akkor is amikor korosztályod már kivénhedt csatalo lesz!!!
2012. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont a vékonyságom miatt nem kellek a srácoknak. Egyszerűen a teltebb nőkért vannak oda. Ezt meg is kaptam már egy párszor. És épp ezért az önbizalmam a padlón...

Legalább egy B-s cicit akarok, meg formásabb feneket. Sajnos elől deszka, hátul léc...

2012. máj. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!