Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályba nevezzük x-nek akit nem értek én vagyok az egyetlen lány akivel jóban volt mert olyan is elöfordult h ha a barátnöm ott volt akkor is csak nekem köszönt s megkérdezte h h vagyok,vagy a táborban kivitte a csomagjaimat de még matekba is segített még fel is ajánlotta de....van olyan h paraszt mert multkor azt mondta h ne haragudjak de jobb izlése van,s sokszor megbánt de mégis úgy te minthe mi sem történt volna de már így nem oké.vajon szégyelne mert 168cm vok és 70 kilo kék szemem és barna hullámos hajam.akk most mi van?komolyságot legyszi

2012. máj. 21. 15:37
 1/4 guido ***** válasza:
Linkelj képet inkább és akkor mondunk véleményt. Mellesleg ez hangulatingadozás és ezzel az őrületbe fog kergetni ha nem vagy túl türelmes típus
2012. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mondd el neki! kerdezd meg tole, vagy mondd el neki, hogy ez neked faj es nem esik jol.

De ha tovabbra is ilyen marad, akkor hagyd a francba!

2012. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"linkelj képet".. mintha attól függne.

Ha a srác azért nem akar vele járni, mert nem tökéletes, az már régen rossz!!!!

2012. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 guido ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem tartom indokolnak a csávó ily megnyilvánulását, hogy "h ne haragudj de jobb izlésem van"

Veled semmi baj sincs, de szerintem ne foglalkozz ezzel a sráccal. keress egy normális srácot.

2012. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!