Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Létszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Létszi segítésetek

Figyelt kérdés
Na az a problémám hogy 1 15 éves lány vagyok és nagyon tetszek 1 fiúnak elhívott randizni de nekem ő nem tetszik ezt akkor meg is mondtam neki és elmondtam neki hogy nem szeretnék tőle semmit ezért nem megyek el vele . Csak az a baj hogy ez miatt berágott rám és nekem időközben lett 1 barátom és elkezdett fogdosni már szóltam hogy hagya abba már a barátnőm is szolt neki de nem fejezi be és a barátom megszólt hogy biztos azért nem fejezte be mert én akarom őt.

2012. máj. 21. 18:21
 1/6 Carlsokolbász ***** válasza:
Szerzel egy baseball ütőt és addig ütöd amíg visít!
2012. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Futurare ***** válasza:
Te korodban normális. De a barátod is tehetne ellene.
2012. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj le a pároddal és mondd meg neki,hogy te nem akarsz semmit a sráctól,ő nem hagy békén és védjen meg.Ha a másik továbbra is fogdos,akkor mondd meg neki,hogy feljelented a rendőrségen zaklatásért.Ezt ne vedd annyira játéknak,mert ilyenekből is kialakulhat megerőszakolás.Nem ijesztgetni akarlak,de az ilyenekkel jobb vigyázni.Egy normális srác nem fogdos csak úgy valakit.Ha akaratod ellenére fogdos,akkor a fejében valami nincs rendben és az ilyenektől jobb távol maradni!!Még nagyon fiatal vagy és az ilyen ,,friss,, húsokra mennek rá a fiúk!!
2012. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
vagy megkéred a barátodat, hogy üsse meg egy picit az arcát, vagy szépen bemész a legközelebbi rendőrségre, vagy szólsz édesapádnak, és majd ő elintézi a srác fejét. ezt komolyan mondom, nem viccből. a másik, hogy üsd meg nyugodtan, lány vagy, neked elnézik. még alternatíva, amiért nem rajongok, de ez esetben szerintem igen oktató, és figyelmeztető jellegű: közeledj hozzá szép lassan, fogd meg a két vállát, hajolj egész közel hozzá, nyald meg a szád szélét és térdeld meg a fityegőjét. talán leszokik a fogdosásról.
2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
tymybaba19 -nek teljesen igaza van. az ilyenekből lesznek később a szexuális zaklatók. nem mintha ez már nem lenne az. mond meg, hogy feljelented, ha továbbra is fogdos, akkor tedd is meg. nem kell szégyellni, legalább kicsit magába néz...
2012. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ez tök normális helyzet! Ilyen minden nap előfordul
2012. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!