Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nekem egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem egy lány és megkérdezem tőle hogy tetszek e neki és vissza írja, hogy is-is akkor az a lányoknál konkrétan mit jelent? :D

Figyelt kérdés
Kiváncsiság-ból érdeklődöm:))

2012. máj. 21. 19:06
 1/6 anonim válasza:
általában nemet.én is ezt írnám ha nem akarnék megbántani valakit. vagy csak fél bevallani...:)
2012. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azt, hogy nem igazán, legalábbis külsőleg, de lehet megismerne

vagy

nem tetszel neki, de nem akart megbántani

2012. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem tetszel vagy közömbös vagy, de ezt nem bírja egyenesen megmondani neked.

De legjobb, ha őt kérded meg, mit jelent nála, hogy is-is.

2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább jelenti azt, hogy nem tetszel neki, de lehet, hogy tetszel, csak nem akarja kimondani nyíltan... Ezt úgy tudod kideríteni, ha nem keresed, nem írsz neki. Ha ő sem keres fel, biztosra veheted, hogy nem tetszel neki.
2012. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én egyszer megmondtam a leendő barátomnak,hogy az is-is az nálam nemet jelent,csak ez sokkal kedvesebb.
2012. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asdasd30 válasza:
inkább azt hogy nem, csak nem akart megbántani...:/
2012. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!