Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért védik ennyire a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védik ennyire a magyar lányok a néger fiúkat? Mitől jobbak ők, mint egy rendes magyar fiú?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
érdekes én hozzájuk nem nyúlnék..mint a barna meztelen csigák olyanok.
2012. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Mert a zsidók erre manipulálják őket.
2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Ahogy fordítva is számukra, nem? :D Egyébként nem tudom. Én nem érzem, hogy a magyar lányok ennyire védenék a néger fiúkat. Mondjuk, én legutóbb majdnem egy arab srácot ütöttem meg a modora miatt :D ...


21/L

2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 -=Koldus=- ***** válasza:
Te az előbbi rasszista vagy?
2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Az hát, főbe kéne lőni!
2012. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok. De ha valaki bunkón beszól, és zaklat, akkor tök mindegy, hogy magyar, néger, ázsiai... Ugyanúgy felpofozom.
2012. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én azt tapasztalom itt Debrecenben, hogy a lányok rajonganak a négerekért már a kis tini lányok is odavannak értük, de egy magyar fiúért nem gürcölnének ennyit.


Nem értem az okát, ennyire felszínesek ezek a mai lányok?

2012. máj. 22. 22:01
 8/33 anonim ***** válasza:
Igen! Sokan felszínesek, de szerintem ez már valahol megszokott, Sajnos... Bár, én inkább arabokat szoktam látni Debrecenben. Bár tény, hogy nagyon nem járok el bulizni, max Fácán és Bárka. Bár, a Roncsba be akarok nézni valamikor...
2012. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

ma 22:03


pedig rengeteg a néger, arabokból is sok van az is igaz


én utálom már ezt a várost, nem bírom nézni, hogy minden lányt elhalásznak ezek a négerek és többre tartják őket, mint a magyar fiúkat, szomorú a helyzet, gondoltam rá, hogy elköltözöm olyan helyre, ahol még becsülik a magyar fiúkat is, mondjuk egy kisebb városba vagy olyan nagyobb városba, ahol nincs ennyi bevándorló


haverom volt már a Roncsban, jó hely azt mondta

2012. máj. 22. 22:08
 10/33 anonim ***** válasza:
mert ők tudják, hogy kavicsos a folyó alja.
2012. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!