Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszerüen egy AIDS-essel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerüen egy AIDS-essel smároltam, és állandoan harapdálta a nyelvemet, akkor lehet bajom?

Figyelt kérdés

Hány % az esélye,hogy nyállal AIDS-et kapjon az ember,mennyi idö kell ahhoz,hogy a szabad levegőn a HIV elpusztuljon,meg mivan akkor,hogyha az ő szája kivolt sebesedve,az enyém meg nem,de vér nem jutott a szervezetembe,hanem csak nyál?



IDIÓTÁK KIMÉLJENEK!!!!!!!!!!!!


2012. máj. 22. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyállal nem terjed... Menj el orvoshoz és ne smárolj aidsesekkel!
2012. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok! Egy újabb buta tinii lány, aki négerrel feküdt össze. -.-"
2012. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
"IDIÓTÁK KIMÉLJENEK!!!!!!" ---ne nézz tükörbe :)
2012. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hat de minek voltál vele a hiv fertözött?
2012. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megérte azt a kis nedvesedést?
2012. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Itt tényleg nincs értelmes ember? Nem oda irtam,hogy idióták kiméljenek????? Hát már mégiscsak borzasztóak vagytok....tényleg komolyan kérdezem erre kinevvettek....Ti örülnétek ha ilyeneket irnék nektek???
2012. máj. 23. 00:16
 7/16 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi, aprócska esély van, azért inkább vizsgáltasd ki.
2012. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm istenem hogy valaki segitett!!!!! :)
2012. máj. 23. 00:48
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

de miért te idiótázod le az ide írókat? nem neked kellett volna meggondolni jobban a dolgot? meg mi ez, hogy csak úgy elkezdesz smárolni valakivel, gondolom nem is jársz vele. és én vagyok idióta? érdekes világ van. ja, és ha hosszú távú kapcsolatban gondolkoznál és úgy élnél, nem kéne ilyen dolgok miatt parázni.


amúgy írták előttem, kicsi esély, reméljük, nem jön be és ezentúl nem csinálsz ilyen marhaságokat, hogy ne kelljen megint valami miatt paráznod, pl. amiatt h terhes leszel-e.

2012. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

gondolkozni nem szoktál? és hol tanultál ilyen szépen beszélni? aki nem úgy gondolkozik, ahogy te és nem ért egyet veled, az idióta és bekaphatja. autista vagy esetleg? csak segítség neked, az kell, de te úgy csinálod, ahogy akarod. egoista, csak az élvezkedés kell neked. nem gondolod, hogy változtatni kéne az életmódodon, mielőtt nagyobb baj lenne?

és még én írtam, hogy reméljük, nem lesz gond. te tényleg autista lehetsz.

2012. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!