Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek is bejön Slash?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek is bejön Slash?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, maga a kisugárzása meg úgy mindene:D:P

17/L

[link]


2012. máj. 22. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
kiváló gitáros,de nem csipázom a gyárkéményként füstölő cigis,drogosokat.
2012. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
civilben nem, csak gitárral a kezében xD
2012. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó csávó!:))
2012. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt nagyon bejött, mind kinézetre, mind kisugárzásra, a gitártudásáról nyilván nem is beszélve. A 2012-es Slash viszont már ijesztően leharcolt. Eltűnt a varázs. [link]
2012. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már nem fiatal, de még mindig istencsászár:D
2012. máj. 23. 11:50
 6/8 anonim válasza:
hallood.50éves:d..és igen ahogy mondta.slash egy istencsászár.:D.mindigisimádtam és mindig is imádni is fogom :D:D
2012. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma van a 47. szülinapja, 2 hete kapott csillagot a hírességek sétányán, és nagggggyon jópasi
2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem Duff jött be egy időben a Guns-ból. :) Én mindig a basszerekre gerjedek valamiért,biztos perverzitás...:D Azóta is. :)) Főleg a szőkékre!Megtaláltam az Igazit,a neve Paul Simonon,a The Clash nevű banda basszusgitárosa volt és persze szőke ő is.Természetesen! :) De csak fiatal kiadásban tetszik,sajnos már megöregedett. :/ Istenkirály volt!Punk Herceg. :P
2015. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!