Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, de ő már nem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együt voltam 2év 3hónapig és már azt mondta nekem hogy ő nem szeret, de korábban is szét mentünk 1 hónapig mert volt valakije, utána a pasi kidobta vissza jött hozzám,én persze vissza fogtam, most is szinte ugyan ez a helyzet mert megint aza srác van a képben,hogy megint összejönnek. Tényleg nem szeret már? Mert én még mindig ugyan ugy szeretem mint a legelején nem változott semmit,nem megy nélküle sehogysem,szinte minden nap beszélünk facebookon de lekezelően beszél velem. Mi tévő legyek? Hogy ki szeressek belőle,vagy vissza kapjam?

2012. máj. 23. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs de nagyon csíra vagy.

megfarkalja más,te meg visszafogadod?

nincs benned semmi tartás ember?

2012. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezért dobta ki mert nem feküdt le vele,de ha megint összejönnek tuti hogy már ez is benne lesz a pakliban,és én azt nem akarom! Nem kívánom senkinek ezt az érzést!
2012. máj. 23. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

na de találkozgattak,csókolóztak,együtt voltak,ha konkrétan farkalás nem is volt.

ez csak azt mutatja,hogy a gyerek technikája nem a legkifinomultabb,nem azt,hogy az exed nem lett volna készen rá.

töröld és tiltsd a bigét.

ha meg személyesen elmegy hozzád,akkor pofozd fel és küld el a búsba.

mindennek van egy határa.


a kiszeretésre a legjobb módszerem meg.

1 hónap alatt szedj fel és dugj meg 10 csajt.

ha fizetsz 1-2ért az sem baj.

2012. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak aza baj hogy én még mindig nagyon szeretem. És mindig csak ő jár az eszembe. Az lenne a legjobb ha valahogyan ki tudnák belőle szeretni!
2012. máj. 23. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz mással menj bulizni de ne legyél a csajjal már másdojára dob egy másik srácért szerinted komolyan szeret vagy szeretett? Nem valoszinü..
2012. máj. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!