Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen idióta, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen idióta, hogy?

Figyelt kérdés
Már kezdtem beleszeretni valakibe, akivel mostanában flörtölgettünk. Erre ma, munkáról beszélgettünk egy ismerőssel, és teljesen véletlenül hallom tőle, hogy nős, és kisgyereke van. Semmi erre utaló jelet, egy aprót se vettem észre, ha beszélgettünk, pedig eleinte még gondoltam is rá, hogy korban már ott van, hogy nős is lehet, vagy lehet valakije, és próbáltam erre is kitérni, és semmi jelet nem vettem észre. Nem értem, hogy lehet ez. Most mit csináljak, úgy kiosztanám. Örülök, hogy kiderült időben, de zokon is esik.
2012. máj. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát általában az ilyeneket kevés ember közli föleg ha csajozni vagy flörtölgetni akar egy kicsit. Én is voltam hasonlo szituban csak mázlimra ö a második beszélgetésünknél mondta hogy van élettársa és egy 5éves kisfia ,és ezekután még remélte hogy a szeretöje leszek kicsit bebukott :D Ne is törödj az ilyenekkel hagyd a francba még jo h idöben kiderült
2012. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kikezdett veled, vagy csak flörtölgettetek? Ha az utóbbi, akkor ne akarj senkit kiosztani. Amúgy meg nem próbálkozni kell kitérni, hanem meg lehet kérdezni kerek perec: Nős vagy?... Á, igen? Gyerek is van?... Aha, értem, köszi.
2012. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végre pár nő a normálisabb fajtából..
2012. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mivel kikezdett velem, azért kezdtünk flörtölgetni.

Csak nem kérdezhetem egyből azt, hogy nős vagy, gyereked van?! Ha lett volna olyan jel, persze, hogy rákérdezek, de véletlenül sem volt.

2012. máj. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!