Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy vegre orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy vegre orgazmusom legyen?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,a baratommal kb 1 honapja elkezdtuk a szexualis eletunket,lehet ez normalis de szerintem nem,hogy meg nem mentem el 1x sem,pedig mar vagy 8x-9x megtortent. Dorzsolessel elmentem mar,de maskepp nem. Mi lehet az oka? nem vagyok meg elegge erett..? . De baratnoim is elkezdtek mar,hamarabb is es max 3iknal elmentek. Volt mar,hogy felul,alul sot meg kutyapozban is.. de egyiksem valt be. Segitsetek!
2012. máj. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi ideig tart az előjáték(ha van 1ált),és mennyi az aktus kb? 33f
2012. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elojatek kb 10 perc...az aktus meg 15-20. az a gond,hogy nem igazan engedik nkm a szuleim es sietesbe vagyunk. kb 1 orank van ra.
2012. máj. 23. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
petra te vagy az? :D
2012. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aaaa.. nem /:) .. amugy Romaniabol vagyok=). ha veletlenul valaki masra gondolnal. segitsetek leci:D
2012. máj. 23. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egy nyugodt helyen menne, ahol nem a szülőkön kell stresszelned
2012. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez előttem lévőnek van igaza. szerintem a stressz okozza, hogy hamar végezzetek, nehogy rátok nyissanak..:D
2012. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat igen.. am van mikor van 1 orank ra..tehat tudjuk mar mikor neki kezdunk,hogy van 1 orank.
2012. máj. 24. 15:26
 8/8 A kérdező kommentje:
tegnap is megtortent.. es fajt.. es ma reggel ugy erztem magam mintha megkene jojjon.faj a hasam. mitol lehet?... kezdem azt erezni hogy 1 jo par evig nem fekszek le senkivel.
2012. máj. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!