Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kényeztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kényeztetni?

Figyelt kérdés

amikor a barátommal kettesben vagyunk fekszünk meg minden és ilyenkor szokta nekem mondani hogy kényeztessem. ez eddig oké csak az a gond hogy nem tudom hogy mivel. mert ő nagyon jól tud kényeztetni de nekem meg nincs ötletem.. :/

mert szoktam simogatni mindenhol, nyalogatni a nyakát de nem tudom h még mivel tudnám kényeztetni.



2012. máj. 23. 20:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
biztosan az orál-szexre gondol :)
2012. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de a szexen kívül mert ma is mondta de amikor mondtam neki a sexet akkor meg be volt ijedve hogy mi van ha ránk nyitnak ezért csak náluk tudunk de ma nálunk voltunk
2012. máj. 23. 20:47
 3/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
Nyalj bele a fülébe :)
2012. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de nem akarom egész nap a fülét nyalogatni
2012. máj. 23. 20:59
 5/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
a kényeztetést 2 féle képpen is lehet értelmezni. 1 sima, szexualitás mentes kényeztetés: csókolgasd, simogasd, maszírozd meg. 2. szexuális kényeztetés: simogasd, csókolgasd, és mivel hát férfi, így gondolom sejted mivel kell foglalkoznod... khm... :)
2012. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Johnny B. Goode ***** válasza:

Hát, mondanám, hogy akkor haladj szépen lefelé, de ugye azt nem lehet.

Nyalogasd és puszilgasd a mellét, hátha tetszik neki.

2012. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
elnézést, nem olvastam végig a kommenjeidet. szóval nem szexuálisasn? csókolgatás, simogatás, de amitől én be tudok halni, az hogy fektesd a hasára (póló nélkül) ülj rá a fenekére és szééépen jóóó sokáig maszírozd^^ előszőr gyengébben, majd kérdezd meg néha, hogy jó-e, csináld-e erősebben bármi. ennél jobb kényeztetés nincs. habár, ha valami süteményt sütsz, az már alapból egy kényeztetés, bárki bármit mond, az ilyen apróságok a legjobbak. :)
2012. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Johnny B. Goode : én is úgy szoktam de már én is meguntam h folyton ugyan azt csinálom és hülyén érzem magam

Gyakori Ferenc : köszi megpróbálom de az a baj h nálunk nem hajlandó levenni a pólóját mert hogy ha benyitna hozzánk a szüleim vagy a tesóim akkor egyből félreértik a helyzetet..:/

2012. máj. 23. 21:12
 9/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
Ha a hátát masszírozod, azt nem fogják félreérteni :)
2012. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hidd el ezek(a szüleim,tesóim) mindent félre értenek

még ezt is ha nincs rajta póló és fekszik az ágyon pláne ha én még rajta is ülök (:

múltkor azt is félreértették h csak úgy fekszünk egymás mellett és nem csináltunk semmit

2012. máj. 23. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!