Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok es meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves vagyok es meg egy pasim se volt, megneztem Az utolso dal cimu filmet. En is nagyon vagyok olyan szerelemre . Mindig mikor kinezek magamnak egy fiut akkor o azt mondja hogy tetszesz nekem csak nem akarok veled jarni! Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
es nem vagyok csunya hanem szep ! kerlek nagyon szepen segitsetek . ez a gondolat kikeszit
2012. máj. 24. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

micsoda problémák 14 évesen,

elmondok valamit én már 19 vagyok(mindjárt 20) de nem volt még barátnőm

2012. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 19 éves koromban lett először barátnőm. De addig nem is nagyon érdekelt a téma. Na jó, azért 18tól igen:) Amikor én voltam fiatal, 14 éves kor körül, akkor nemvolt még ilyen, h jaj nincs barátom/barátnőm. A mai világon nagyon csodálkozom, h már a 13 évesek is egyből járni akarnak a másikkal, mert most ez számít "menőnek".

Amíg ilyen kérdést raksz fel h "14 vagyok és még nem volt pasim", addig sztem ne is akarj.


26/F

2012. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet ki kell érdemelni. Nem biztos, hogy érett vagy a szerelemre, bármennyire is vágysz rá. Mikor eljön az ideje sokkal jobban fogsz örülni a dolognak 1-2 év múlva és jobban meg tudid majd élni, mint most. Semmit ne kapkodj el.
2012. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Én megértelek, én is erre vágyom már régóta.


22f

2012. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jin ***** válasza:

Nem fogOm azt mondanI, hogy megtalálod az igazit csak várj , mert ez hülyeség .

Azert, h

2012. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jin ***** válasza:
*azert hogy legyen valakit azert tenned is kell, én is vágyom ilyesmire , de tennem is kell érte !
2012. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A mai világon nagyon csodálkozom, h már a 13 évesek is egyből járni akarnak a másikkal"

hallottam már olyanról is, hogy valaki 13 évesen szexelt először (nem cigány és nem is erőszakolták meg)

2012. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"hallottam már olyanról is, hogy valaki 13 évesen szexelt először (nem cigány és nem is erőszakolták meg)"


Hát elég szomorú. Abban a korosztályban ez elvárás, h legalább pasija/bnője legyen vkinek, vagy h már ne legyen szűz az illető? Egyszerűen nem tudom megérteni, pedig mint írtam is csak 26 vagyok. Úgy nem lehet normális kapcsolatot kialakítani senkivel sem, ha úgy áll hozzá az ember, h "jaj, 14 vagyok, másoknak van már, nekem nincs, gyorsan szerzek vkit", vagy h "14 vagyok, sokan már nem szüzek, akkor én is odaadom vkinek". Rá pár évre meg mind1ik bánja, h ilyen könnyen adta magát. Egyszerűen agyilag nem érettek még egy kapcsolatra. De hát próbálja meg vki megmagyarázni nekik...

A másik a diszkó... mi 17 évesen azért jártunk diszkóba, főleg a Balaton partjára, h szórakozzunk, jól érezzük magunkat. Manapság pedig azért járnak, h mindenki totál részeg legyen, és h legyen egy egyéjszakás (persze ez nemmindenkire igaz).

2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézzed a filmet és legyél bele szerelmes. A FILMBE. !!!
2014. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!