Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a proli /ku. rva kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a proli /ku. rva kinézetű "lányok" vannak -jocsajnak-titulalva? Miért nincs izlése az emebreknek?

Figyelt kérdés

Engem világ életemben ki lehetett kergetni a világból az ilyen ostoba ábrázatú, nejlondzsekis-csizmás balkáni paraszt pi.csákkal. -jajj de szépen leirtam-

Egyszerűen lerí róluk, hogy a sz@r termelésen kivül másra nem jók...

Ezt fogalmam nincs miért irtam ide le, mert ez nem is kérdés hanem kijelentés,de mindegy :D


2012. máj. 24. 11:43
1 2
 1/20 Dia90' ***** válasza:
100%
Hm, jó a kérdés! Szerintem főleg inkább a kamaszok körében vannak az ilyen csajok "jó csajnak" titulálva...mert sokszor "beállnak a sorba". De aztán lehet, hogy tévedek...:) (Én nő vagyok) Egy férfinál már mást jelent a jó NŐ, mert nem csak a külső, hanem pl. a kisugárzás, kiegyensúlyozottság, intelligencia is nagy szerepet játszik ebben, és a vastag smink mögé is látnak, már ha érted, mire gondolok. :) Vannak olyan nők a környezetemben, akiket női szemmel igen is jó nőnek tartok, és leginkább a fent említett tulajdonságok összessége miatt.
2012. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Mutass egyet, mert nem tudom, hogy kikről beszélsz.
2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Dia90' ***** válasza:
91%

Utolsó: olyan nőt, vagy inkább olyan pasit, ugye? Arra érted?

Szerintem vannak ilyenek.

2012. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza lehet az elsönek ezek inkább tinikre jellemzö dolgok persze kinézetre nagyon jók de ez a kinézet szerinted 10-20 év mulva is ilyen lesz ?:D
2012. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek ők jönnek be, de hát így a jó, én azt nem értettem sose, hogy miért kell ezzel foglalkozni, h kinek mi jön be, szarok más ízlésére...
2012. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért foglalkoznak más izlésével mert az a más akinek ilyen az izlése általában annak a csajnak vagy pasinak aki kérdez roluk nagyon is fontos..
2012. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy nagyon nagyon torz a közízlés. De ezért közvetlenül nem hibáztatható senki, na meg aztán a ruhaboltok választéka is egyre igénytelenebb. A tömény vakolat pedig ízléstelen. Sajnos nagyon belénk, emberekbe van már plántálva pár dolog a szépséggel kapcsolatban. Akinek nem inge, ne vegye magára, csak egy (sajnos) növekvő rétegről beszélek.


Miért nem nézhet ki úgy mindenki, ahogy kinéz? Én belegondolva még nem láttam rossz csajt azok közül, akik nem folyton a külsejükkel vannak elfoglalva, és akik nem minden hétvégén a plázában cirkálnak. Rajtuk egyszerűen látszik, hogy milyenek, és ez szép, de még ha nem is látszik, mégsem torzítja el a saját személyiségét azzal, hogy mit hord. Mert azért azt ne képzeljük, hogy a lelke mélyén minden második lány egy topmodell. :)

2012. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez általános tévhit. A normális fiúknak nem jönnek be az ilyen lányok.
2012. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:
12%

Szerintem te csak irigy vagy ..ennyi.. :)

Ha titket, annyira zavar az ,hogy a plazababakat rajongjak korul a fiuk, akkor miert nem alkalmazkodtok? Egy szolid smink, egy picit kihivo oltozek megvaltotatna belulrol??

Masik szerinted azok a ferfiak akiket ilyen olcso trukkel lelehet venni a labarol, azzal te jol tudnad erezni magad? Nem az jarna az agyadban, hogy csak a kulsom miatt van velem?


16 evesen nekem is sirt a szam, h nem kellek egy csajnak se, elkezdtem sportolni. Not az izom konnyebben ment az ismerkedes. Ugy gondolom ha mar letrejottek ezek a pasi meg csajfogo trukkok, miert ne hasznaljuk ki, ahelyett hogy mindenki onsajnaltasba kezd.

Amugy sose voltak a fennt emlitett ^sz@rteremelo^ baratnoim, de nagyon nehez olyan lanyt talalni aki szep s ezt nem tudja magarol. Mert ha tudja par ev alatt sz@rteremelo^ lesz belole. :)

2012. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mire gondolsz (aki nem, az valahol máshol élhet, vagy neki is szar az ízlése), és jó kérdés. Talán azért, mert együtt csökken az igényszint és az értékszint (avagy amit vár, és ad a delikvens), és mivel tudásuk kimerül a dugásban, ezt hangsúlyozzák ki. Mindkét nemnek ez kell, mindkét nem tudja, hogy mást úgysem tud nyújtani, elkezdik keresni egymást, persze jó hangosan. Az ilyen lányok így hirdetik magukat, pózolva, villantva, magukat kéretve, őket könnyű megkapni egy menetre, és mivel a másik félnek csak erre kellenek, és egyáltalán kell valaki erre, ezért őket preferálják, és dicsérik. A hülyék elborítanak mindent. Ez a jelenség itt a gyiken is megfigyelhető sokszor.


Az irigységes dumából meg ki lehetne már nőni, oviban még talán működött, de itt már nem.

2012. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!