Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkínálkozásnak vette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkínálkozásnak vette az ajánlatomat?

Figyelt kérdés
A minap hazahozott autóval egy férfi. Én aznap sütöttem süteményt, és mondta, hogy ő még olyat nem evett. Én meg felajánlottam, hogy megkóstolhatja, ha szeretné, mire ő csak mosolyogva rám nézett, majd nevetett. De nem mondott sem igent, sem nemet. Amikor a ház elé értünk, megkérdeztem, hogy akkor bejön-e egy sütire, erre ő hosszan rám mosolygott és az volt a válasza, hogy "Áá, nem". Nyilván ez egy gesztus volt a részemről, és nem erőltettem, hiszen nem erőszak a disznótor. Viszont én ott és akkor tényleg nem akartam mást tőle, de lehet hogy ő máshogy vette a sütikínálást? Tudom,hogy nagyon bugyuta történet, de csak most gondolkoztam el rajta, hogy mi volt az a zavart mosoly az arcán... nagyon kínos lenne, ha azt hinné, AZÉRT hívtam be, hiszen nem vagyunk függetlenek, de amúgy meg baráti a viszonyunk.
2012. máj. 24. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annak vette, de a saját hülyeségének köszönheti. Magát égeti le a zavart mosolyával és neki kínos, nem neked :)
2012. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ebböl a mosolygásból és sütiböl nekem az jött le hogy eléggé félreérthette a dolgokat.. de ne aggodj rajta elfelejti szerintem az egészet tégy ugy mintha nem történt volna semmi és te csak barátilag mondtad volna hiszen ugy is mondtad nem?
2012. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sztbali ***** válasza:
Lehet, hogy a mosollyal össze akart zavarni semmi több. De benne van az is, hogy AZÉRT hívtad be, valamilyen ürüggyel. Legalábbis ezt is hihette.
2012. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ez miért lehet? Miért gondolhatott arra, amikor ez mindenfajta kétértelműségtől mentes ajánlat volt? Akárhogy is gondolkozok rajta, egyszerűen nem jut eszembe olyan kijelentésem, ami miatt ezt hihette...
2012. máj. 24. 12:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy barátilag mondtam neki, hiszen abba a házba kívántam behívni, ahol a férjemmel és a gyerekemmel lakunk... nyilván lenne bennem annyi, ha akarnék tőle valamit, hogy nem a családom otthonában kezdek ki vele... egyébként én is voltam már náluk úgy, hogy senki sem volt otthon (munka miatt), és ott is kissé zavartan viselkedett...
2012. máj. 24. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor simán csak el van telve magától és azt hiszi minden nő vele akar dugni.
2012. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Á, nem hiszem, ő nem olyan. Annyira azért már ismerem, évek óta tartó kapcsolat a miénk. Nem mondom, hogy nem tartom vonzó férfinak, de mivel ő is házasságban és, így nyilván ez tabu.
2012. máj. 24. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:

A pasik mindenben a szexet látják! :D Szerintem simán annak vette.


Én is jártam ár hasonlóképpen. Mondta a fiú, hogy nézzem meg az új nappali bútort, amit vett a lakásába. Én meg fölmentem, és megnéztem. Aztán nekem esett, mire leállítottam, hogy csak bútort nézni jöttem, nem szexelni. Ha azt akarja, akkor ne az új bútoraival jöjjön nekem, hanem kérdezze meg, hogy nem ugrok e föl hozzá kufircolni...


Szóval nem csak a lányok bonyolítanak. :)

2012. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
házasságban él - ezt akartam írni
2012. máj. 24. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy felreertette, pontosabbn inkabb felre AKARTA erteni, mert lehet, hogy tobbet szeretne toled...


De ha tabu a dolog, akkor ne tulajdonits neki jelentoseget, maradj meg a sima baratkozasnal es kesz!

2012. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!