Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mensi elött vagyok két nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mensi elött vagyok két nappal és sűrű fehér folyásom van. Az jo vagy valami gondot jelent? (szeretkeztem párommal megszakitásos modszerrel)

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt teljesen normális a fehér folyás
2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
normális, de mondjuk védekezni sem ártana, mmint NORMÁLISAN. Vagy esetleg együtt éltek? Van munkátok? Eltartjátok magatokat? Mert akkor nem szóltam. Amúgy anyádnak ne csinálj gyereket!
2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha viszket vagy fáj és piros a vaginád akkor elképzelhető,h gombs fertőzés de ha semmi ilyen nincs akkor csak folyás ami a menstruáció előtt természetes.Jobban tennéd ha védekeznél gumival vagy fogamzásgátlóval mert így sajnos terhes is lehetsz.
2012. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem visztketek egyaltalan..es nem is piros ..es gorcsol is a hasam egyszer egyszer..
2012. máj. 24. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfaztal?
2012. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem..elegge vigyazok mostanaba magamra mert volt ilyesmivel problemama most szombaton kell beteg legyek..
2012. máj. 24. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom. Inkabb menj el orvoshoz.

Ja, es vedekezzetek, a megszakitasos modszer NEM az.

2012. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!