Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem tartom magam jó pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tartom magam jó pasinak, sőt inkább átlag alattinak. Lehet, hogy félreismertem magam? (bővebben lent) 15/f

Figyelt kérdés
Beregeltem myvip randira és 160-an jelezték, hogy bejövök nekik. Van egy másik oldal, ami még csak nem is közösségi oldal, hanem játékos, csak lehet képet feltölteni, és ott is többen jelezték, hogy bejövök nekik, mondjuk, ott nagy részükkel chat-eltem is.
2009. jún. 29. 10:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy magamról, nem tudok sokat írni, talán annyit, hogy nagyon magas vagyok, vékony, de sportos, barna haj barna szem és sajnos pattanásaim is vannak. Tudom elég nehéz így kp nélkül, de mit gondoltok?
2009. jún. 29. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy alá semmiképp ne becsüld magad... Nekem az a tapasztalatom, hogy sok nagyon helyes fiú/férfi azért esik el párkapcsolatól (v tőlem :D), mert nagyon rossz az önbecsülése, és valljuk be a nyámnyilákat nem szeretik a csajok, kivéve persze, ha ő nagy ő. A határozottság mindenkinek bejön. ;) Még ha nem is vígy az meg kell tanulni színlelni. Akkor is legyél magabiztos, mikor nem vagy az. Később már könnyen meg lehet találni a megoldást közösen is. :)

Persze ezt könnyű írni, és egyik napról a másikra nem is leszel ilyen, ezt ne is várd el magadtól, de hajrá!


A játékos oldalon bizti azért jelöltek többen, mert a közös érdeklődés alapja megvolt. :) Sok sikert és önbizalmat!

21/L

2009. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont az az ideálom, amit ide leírtál (: És ahogy az írásod nézem elég intelligensnek is tűnsz.

Tiszta álompasi :D Hogy lehet hogy egy ilyennek nincs barátnője? (:

Amúgy sokakat hallottam már, hogy myviprandin ismerkedtek össze, úgyhogy szerintem neked is simán összejönne.


16L

2009. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:D Ez jól esett. Mondjuk azért még sok dolog hiányzik a leírásomból. De mégse írnék fogalmazást magamról.:D Amúgy tényleg próbálok jó ember lenni.:D Kevés lány ismerősöm van lehet ez a baj.:S
2009. jún. 30. 01:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Márpedig fiúk között manapság tényleg nehéz jó embernek lenni/maradni, de azt hiszem a lányok többségére is vonatkozik ez.
2009. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is írhattam volna :D csak nem regeltem myvip randira :D Amúgy nekem barna tüsizett hajam van, kék szemem, csak nekem is hiányzik a magabisztosságom :D Sok szerencsét srác, ez most legyen a mi nyarunk! :DD 15,5/F
2009. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
na én is regeltem erre a myvip cuccra X_ASD:
2009. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem biztos aranyos vagy :D 14,5 /l
2009. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. :D szerintem te is ;)
2009. júl. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!