Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy megjön?

Figyelt kérdés
még nem volt menstruációm úgy értem nem estem túl az elsőn és elég fura mostanában feszít az alhasam és ma például fehér folyás helyett barnás színű volt ez mit jelent? lehet hogy megjön?

2012. máj. 24. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez általában azt jelzi hogy meg fog jönni gratulálok hozzá
2012. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
igen, 2-3 nap és meg fog jönni :) én is gratulálok
2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :) csak az a baj hogy holnap osztálykirándulás lesz és élményfürdőbe megyünk és nagyon remélem hogy tudok fürdeni :/
2012. máj. 24. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal betét és vegyél mini tampont probáld meg felhelyezni ha nem kellemetlen vagy fáj akkor annak segitségével tudsz fürdeni is jó mulatást
2012. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg. :)) most sokkal nyugodtabb lettem. :)
2012. máj. 24. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :) Jó mulatást :):)
2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fürdő után menj el alaposan mosakodni, nehogy elkapj valamit, ilyenkor sokkal érzékenyebb a szervezet...:)
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a puncid nem csíp, akkor menstruálni fogsz. Viszont amíg nem menstruálsz, addig nem szabad tampont használni, anélkül pedig nem szabad vízbe menni.
2012. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Ne használj tampont az első menstruációdnál!
2012. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az az amire gondolsz garatula:) az osztálykirándulás miatt ne aggódj ha még akkor nem jönn meg akkor örülj,de ha megjönn akkor próbáld meg a mini tampont de csak akkor használd ha megprobálod felhelyezni és nem fáj betétet vigyél :)
2013. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!