Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tényleg a k*rvák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tényleg a k*rvák jönnek be, tényleg az számít, hogy mekkora melle van, hogyan öltözködik, stb?

Figyelt kérdés
100%-osan őszintén válaszoljatok légyszi!

2012. máj. 24. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre megyek igen...
2012. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy általában. Rosszul fogalmaztam meg, k*rvás lányok... erre gondoltam
2012. máj. 24. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem. megnézni jó meg minden, de komoly kapcsolatra nem kéne. olyan csaj kell, aki azért jól néz ki meg ad magára, nekem a külső is fontos valamennyire, olyan csajhoz nem tudok vonzódni aki külsőre egyáltalán nem jön be. de a belső eléggé mérvadó ezek mellett.
2012. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Fogalomzavarban szenvedsz drága.

Nem a ku*vák jönnek be. De baromira szeretem ha egy lány csinosan, szexin, stb, öltözködik. Bennük látni az igazi nőt. Elsző ránézésre, kívülről. Nem azt jelenti hogy azok is, csak első benyomásnak ez jön le.

A mell marhára nem izgat de egy nagyon szép hosszú szőke haj pl a zsánerem...

Baromi lehangoló ha egy csaj sportosan vagy unottan öltözködik.. Tükrözi a belsőt..


A ribancság nem a külsőből adódik. Nem attól, hogy hogyan hordja a mellét vagy milyen szoknyát vesz fel.. Vagy hogy mennyire magas a magassarkú. Ha ennyitől valaki ku*va lenne, akkor egy mezei strandon csak ku*vák lennének..

Ez belülről fakad. Ha valaki szép és ezt kihasználva dobálja magát mint egy ringyó és kihasználja a dolgokat, embereket, az már inkább ribanc.


21f

2012. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az arcot nézem, a mell nem érdekel.


39F

2012. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az öltözködés még annyira sem.
2012. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A mell csak addig tud érvényesülni, amíg mágnesként odavonzza a tekintetemet. Ha rendesen megnézem a csajt akkor az számít, hogy néz ki összességében. Hiába van 100/D+ melle, ha az arca olyan, mint egy vén boszorkány. Számít még a testalkat is. A ruha az utolsó ami érdekel, de a későbbiek során, ha pl beszélgetünk, van úgy hogy feltűnik, milyen szépen öltözött. Ha visszafogottabban öltözik, az megnyugtat, hogy ő nem egy rbianc, ha kihívóan öltözik, akkor bátrabb leszek, gondolván, nála nincs olyan nehéz dolgom. Kinézet alapján nem qurvázok le senkit, mint mondták, az belülről fakad.


Ha csak kalandozok az éjszakában, nem érdekel, hogy mekkora kruva a csaj. A csajt se érdekli hogy a nevét se tudom de smárolunk. Komoly kapcsolatra viszont a könnyűvérű lányok alkalmatlanok, egyrészt értelmileg szegényesek, másrészt ha minden arra járó részeges pasival smárol (mint azt megismerkedésünkkor tapasztaltam magamon) akkor ezután is meg fogja tenni.

2012. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a nagy mellek híve és a mell önmagában kevés, hogy megkívánjak egy lányt.


Inkább az arc és a testalkat számít külsőben, én a vékony lányokért rajongok. De ha jellemre egy buta ringyó, akkor jobb, ha meg sem ismerem.

2012. máj. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen számit a mell mérete-legyen pici,mert az szeretem

és öltözzön sexin-és csinosan mert attól nőies.

2012. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!