Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet a legjobban ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban ismerkedni? Te hol ismerted meg a párod?

Figyelt kérdés
nem melózom olyan helyen, barátnőimnek párjuk van, nem igazán járunk már össze. Hol ismerkedhetek? Nemrég szakítottam, de ismerkednék csak úgy, semmi komoly kapcsolat reményében (lesz ami lesz alapon), felejtésnek, szórakozásnak. Az utcán csak a munkások és a nagyon gázak jönnek oda, nem ismerkedek ott. Valami tipp ahova egyedül is el lehet menni?
2012. máj. 25. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

lol

hát velem nem leszel kisegítve de azért leírom...

első pasimat az erdő közepén ismertem meg mikor eltévedtem a Bakonyban.

A mostanit meg vonaton ismertem meg.


Amúgy utcán te is odamehetsz a pasikhoz, nem muszáj mindig a királyfira várni, ha épp az mással van elfoglalva.

2012. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én koncerten ismerkedtem össze vele, két és fél éve vagyunk együtt. 25/N
2012. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, akárhol lehet nektek is ismerkedni lányoknak!


Szépen menj oda az első neked tetsző fiúhoz, akit meglátsz valahol, akárhol!


Lehet ez a buszmegálló, egy vonaton, állatkertben akárhol!

2012. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy lépcsőházban kaptam egy telszámot. Előtte meg egy lőtéren néztem ki valakit. Egyszer a vonaton a kallernak adtam meg a számom. egyszer az uszodába versenyt úsztam valakivel és úgy ismertem meg /pedig nem vagyok egy nádszál nem a modell alkatomon múlt/. Meg egyszer a piacon is miközben válogattam a paradicsomot. Ebből is láthatod, hogy bárhol lehetséges, csak úgy kell hozzáállni... úgyhogy hajrá a felejtéshez:)
2012. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!