Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, de eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, de eddig még egy lánynak a kezét sem fogtam meg. Szerintetek ez nagyon gáz, szégyellni való, szánalmas?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ennyire unatkozol, hogy ilyen baromságokat kell kérdezgetni?


Még anyád sem fogta meg a kezed?

2012. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz miért lenne az ? Majd efyszer csak találsz valakit és megteszed
2012. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha annak érzed,de szerintem senki se tartja annak.
2012. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem még időben vagy. Maszturbálni azárt szoktál?

Próbáld ki, hogy kihagysz pár alkalmat, és figyeld meg erősebb késztetést fogsz érezni, hogy csajozzál.

2012. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nincs anyám, nem él velünk már nagyon rég.
2012. máj. 26. 00:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Képzeld huszonévesen még én sem, de amilyenek a mai lányok, nem tartom veszteségnek.
2012. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

és akkor merészebb is leszek.

mert jelen pillanatban a szívroham kerülget, ha lány közelében vagyok.

Remeg a szám, dadogok, rosszul vagyok, olyan erősen dobog a szívem olyankor, hogy még a fogaim is belerezdülnek.


kész halálközeli állapot!

2012. máj. 26. 00:13
 8/20 anonim ***** válasza:

én azért azt már igen, sokat keringőztem, és néptáncoltam, ilyenkor fogtam a lányok kezét jeeeeeee XD

nekem inkább a farkam foghatná már meg egy lány :D

2012. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de jó neked :-)
2012. máj. 26. 00:20
 10/20 anonim ***** válasza:

de mié kérdező?

élj úgy ahogy szeretnél, ne azzal foglalkozz, hogy mikor fogod már meg egy lány kezét, ha ezen kattogsz, soha nem is fogod. vagy ha mégis, mihelyst megérinted, úgy elkezd a csaj remegni miattad, mintha belenyúlt volna a 220ba.

2012. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!