Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akikre sokan mondják (anyuka nagymama kivételével) hogy szépek, de még sincs barátjuk, mert félnek vagy úgy érzi senkinek sem kell?

Figyelt kérdés

Kort, és hajszínt is írjatok


És, hogy miért "nincs senkitek" (szerintetek)



2012. máj. 26. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nekenm pl. rengetegen mondják, hogy szép vagyok, fiúk lányok vegyesen... és még se volt még senkim. Rengeteg barátom van, a legjobb barátaim is fiúk, de normális kapcsolatom még nem volt. Szerintem amúgy nem vagyok szép-legalábbis én nem tartom magam annak-az az egyik oka, a másik oka meg, hogy nem szeretek diszkóba járni, ahol lehet ismerkedni ez lehet az oka:S 20/n szőkés barna
2012. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl én. Nem mondom, hogy szép vagyok (inkább átlagos), de mások így gondolják. Azért nincs barátom mert nem vágyok rá.

19L/vörösesbarna (bár nem tudom ennek mi köze van hozzá xD)

2012. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sötétbarna,szép hosszú,fényes haj 25


Azért nincs vállalható kapcsolatom, mert jobbra vágytam mindig,mint ami megadatott.Ennyi.

2012. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

Az első szimpi


A másodikat nem teljesen értem, hogy "nem vágyik rá" de biztos meg van az oka :)


3. meg szeret válogatni [:

2012. máj. 26. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Rám is sokan mondják, hogy szép vagyok, szerintem sem vagyok csúnya, sőt még azt is bemerem vállalni hogy szebb vagyok az átlagnál. Nekem eddig csak "futókalandjaim" voltak, mert még nem találkoztam olyan sráccal, aki eléggé megfogott volna ahhoz, hogy járjak is vele. Lehet, hogy túl válogatós vagyok; bár most van egy srác, aki nagyon bejön, meglátjuk, hogy mi lesz...(19L, barna)
2012. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen megvan rá az okom: az hogy nem vágyok rá o.o Nem kell mindenkinek az élete a párkapcsolat körül forogjon. Ha úgy érted, hogy valami negatív dolog ért vagy azt próbálom megelőzni ezzel, akkor tévedsz. :)
2012. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 18:28

nem gondoltam negatív dologra :) próbáltam úgy írni a választ, hogy értsd, hogy megértem, nem jött össze

2012. máj. 26. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Egy space kimaradt: *be merem vállalni.
2012. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Parkon, futópályán kívül nem járok el sehova, talán túl válogatós vagyok vagy csak valami miatt nem alakul ki a viszonzott szerelem. Sokáig netem ismerkedtem, kb. kapásból elutasítottam akivel nem tudtunk volna heti egyszer talizni, nem szeretnék olyanba bonyolódni amiről tudom, hogy úgysem bírnám. Időnként akad pár kivétel. :)


21/N

2012. máj. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Elíràsokért bocsi, mobilról vagyok.
2012. máj. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!