Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk minek szólogatnak be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk minek szólogatnak be az utcán a lányoknak?

Figyelt kérdés
ettől nem lesz senki sem nagyfiú...tök idegesítő
2012. máj. 27. 16:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes módon a lányok másik fele meg azért rinyál mert a fiúk nem mernek kezdeményezni az utcán :D
2012. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

az kezdeményezés hogy.."húú ez igen"

meg cica meg hasonlók? meg fütyül??

ez inkább bunkó

2012. máj. 27. 16:15
 3/29 anonim ***** válasza:
9%
Ha okot adsz rá meg is érdemled.Nyilván egy visszafogotabb öltözékű kisugárzású lánynak nem szólogatnak be hanem inkább a kvás feltűnő lányoknak,,,
2012. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
A fenéket nem szólogatnak be mindenkinek. Nekem múltkor csak a vállam!!! volt kint, mégis füttykoncertet kaptam. Elég egy térdig érő szoknya és megőrülnek, minden f@szságot beszólogatnak.
2012. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem öltöztem úgy , egy hosszú nadrág volt rajtam meg egy poló
2012. máj. 27. 16:22
 6/29 A kérdező kommentje:
és nem volt kint a mellem
2012. máj. 27. 16:23
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Múltkor tavaszi kabátban, felhajtott ujjal, és hosszú farmerben, lapostalpú saruban mentem, női táskával, füttykoncertet és "hellócicust" kaptam. Full átlag kinézetem, ismerősök az arcomra szokták mondani, h iszonyat szép, de ezt a munkások sehol nem nézik. Szóval nekik kb. mindegy ki megy el előttük, csak ne legyen dagadt, és máris rántanák elő a lompost. S*ggfejek
2012. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%

én mikor jókedvemben fütyülve megyek az utcán, olyankor még az ötvenes öreg nők is azt hiszik, hogy ez nekik szól, pedig a fenéket, csak jó a kedvem.

szóval kisebb egót kérnénk, nem minden szól a nőknek.

persze ha ilyeneket mondanak, hogy adnám alá a lovat meg, hogy de megcsinálnám az már lehet nekik szól. de akkor is, mindenki olyan hülyeséget beszél amilyet csak szeretne. nyugodtan visszaszólhatsz nekik, csak nem tudsz mit, mert nem vagy kreatív :(

2012. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kreatívitás? Persze, amikor éppen rohanok valahova, a nem létező testrészem ki van mindennel és még én kreatívkodjak, mert annyi eszük van, mint a döglött hintalónak? Minek foglalkozzak velük?
2012. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
16:32 nylilván meg tudják különzötetni a sima fütyülészést és azt, amikor nekik szól. Szóval te vegyél vissza az egódból.
2012. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!