Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők hányszor fogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők hányszor fogta már meg a feneketek idegen, és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Meséljetek bátran,milyen ruhában voltatok,milyen szituban,mi volt az illető jutalma. :D Azt is elmondhatod ha sikertelenül próbálkozott az illető.

2012. máj. 27. 18:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron történt. A hungária kupán voltunk, szóval a helyi strandra minden nap bemehettünk, tulajdonképp ingyen :) Jól is szórakoztunk...

Ám egy nap, amikor abban a sodrásos medencében bulizgattam magamban észrevettem két dagadt srácot. Búvárszemüveg volt náluk és azzal buktak le számtalanszor a víz alá. Már éreztem, hogy ebből nem fog jó kisülni. Egy idő után akkor buktak le, amikor engem sodort arra a víz. érztem magamban a gyilkolási ösztönt, de tűrtőztettem magam, és megpróbáltam továbbra is szórakozni. Aztán amint jól lubickoltam éreztem, hogy valami hozzáért a hátsó fertájamhoz. Kicsit furcsáltam, de sodródtam tovább.Mmásodszor is ez történt... aztán harmadszorra már tudtam, hogy a hájpacnik azok. Negyedjére megfordultam és láttam ahogy kinyújtotta egyik felém a kezét. Elmentem a szüleimhez és kicsit ott vártam, hátha lenyugszom.

Lelkileg eléggé megrázott, hogy 12 évesen letaperoltak. emiatt gyűlölöm, ha valaki szépnek nevez és félek is a szépségtől :\ sok személy elmondása szerint pedig eléggé szép lány vagyok -.- bha, utálom a perverz hájpacnikat.

Remélem a medence miatt világos, hogy fürdőruhában voltam. Jutalma tehát végül nem lett az illetőknek, de szívesen kibeleztem volna őket ^^ hm, valyon a kanibálok mennyit fizettek volna értük?

13/L

2012. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

11-es válaszoló:


"Éreztem magamban a gyilkolási ösztönt", "szívesen kibeleztem volna őket"," vajon a kannibálok mennyit fizettek volna értük?"


Hmm... 13 éves létedre már micsoda agresszív gondolatok járkálnak a fejedben, vajon mikre fogsz gondolni 6-8 év múlva ilyen esetekben?

A szépségtől meg ne féljél, inkább örülj neki, hogy szép vagy, sok lány meg azért panaszkodik, mert csúnya.

Amúgy teljesen egyet értek az előzőkkel, iszonyatos nagy bunkóság egy lány hátsóját letapizni, minimum 2 velős pofon és egy magos tökönrúgás jár egy ilyen tettért.


30/f

2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez tiszta elmebeteg, azért beleznél ki valakit mert megfogta segedd? Ha azt mondanák rád hogy okádék ogre fos annak se örülnél. Mekkora pesszimista görcs punci vagy már így 13 évesen is. 5-10 év múlva meg te leszel a dagi kínzó domina latex cuccban????
2012. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát igen,végül is eljöhetett volna onnan már mikor rosszat sejtett.Mert végül is úgy tűnt a történet alapján -már ha igaz,hogy direkt hagyta magát.
2012. aug. 5. 12:56
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

11-es vagyok...


Nem hagytam magam, csak gondoltam engem amúgy is békén hagynak, mivel vannak nálam jobbak is.


Ha nem törekednék az érzelmeim elfojtására akkor nagy valószínűséggel gyilkos válna belőlem... De elég nekem ha magamban vagyok könyörtelen.


Ha rondának neveznének nem igazán érdekelne, az se érdekel, ha szépnek mondanak. Dagadt szívesebben lennék, mint sovány. De amennyi étvágyam van az utóbbi évben, lehetetlennek tűnik, hogy hízzak...


Kibeleznék minden perverz barmot. Nem szeretem, ha idegenek hozzámérnek.

Ha egy barátommal tették volna ezt, lehet, hogy tényleg vízbefojtottam volna az elkövetőt...


"Meséljetek bátran" ... elmeséltem.

További kellemes oltogatást és válaszokat...

2012. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért úgy fogalmaztad a kérdést, mintha ez egy evidens, beavatószertartásszerű esemény lenne, amin természetes módon átesik minden nő?
2012. aug. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
7es busz. Meleg volt. Sima farmer volt rajtam, először azt hittem a tömeg miatt taperol, mondtam, hogy semmi baj, de utána tovább fogdosott, sajna nem tudtam pofán csapni, mert leszállt :/
2012. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszer, koncerten, nem is láttam csak elment mellettem
2012. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt kapjátok ki!! 4-6-oson mentem, katonai fekete gyakorló, zöld top, és még így is megfogták a fenekem!
2012. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
#19 Egyes csajok pont ilyen cuccban vonzóak :D
2013. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!