Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég nagy gáz van. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gáz van. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Az van, hogy múlthét hétvégén egy szórakozóhelyen felszedtem egy csajt, előtte nem is ismertem meg semmi. Elmentünk a lakására, ott megtörtént aminek meg kell történnie, csak az a baj, hogy elszakadt a gumi. Én inkább hazamentem, nem aludtam ott. Keresztnevemen kívül nem tud semmit.

Most akkor azon agyalok, hogy mi van, ha teherbe esik? Ha megszüli? A másik meg hogy lehet beteg volt.

Ami biztos hogy nem akarom feleségül venni, nem így képzeltem a családalapítást.



2012. máj. 27. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg gázban vagy.Gondolom a lány nem tudja hogy elszakadt a gumi.De szerintem ez már az ő gondja,ha össze fekszik idegenekkel.
2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza beszélj vele, te gyagya! Biztosan nem akar ő sem babát egy idegentől. Ha még nem tette meg, vegyetek 72 órás tabit!
2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De tudja. Amúgy én is inkább ezen az állásponton vagyok. Az ő baja, nem is sajnálom. De akit megszül(het) az mégis csak az enyém..
2012. máj. 27. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg volt, megérdemelted, prostival gumival sem lenne szabad (véleményem). Egyébként keresd meg, ha gyerek lenne, beszéld rá az abortálásra, vagy kifizeted a gyerek eltartásának felét, ha nem akarod feleségül venni.


Egyébként pedig úgy jársz a legjobban, ha nem leszel beteg, és nem keresed meg (csak ilyenkor a sztoriban te vagy a szemét, és ránk, férfiakra hozod a szégyent)

2012. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a biztonság kedvéért, vagy hogy legalább emiatt ne aggódjak, elmegyek szűrővizsgálatra.
2012. máj. 27. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Cseszheted a szűrővizsgálatot, az Aids például évekig lappanghat.


Menj vissza hozzá egy adag esemény utáni tablettával. Inkább az a 8ezer most, mind egy pereskedés a gyerektartásért és aztán a fizetésed fele havonta.

2012. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem akarok nyomni a hegyi beszédet, de leírom a gondolataimat. Én egy dolgot fogadtam meg. Nem akarok gyereket. Visítozik, sír, idegesítő. De ha mégis lesz, tuti, hogy első osztályú apa leszek, Én tudom, milyen szar egy fedél alatt élni valakivel, aki le se szar, ezért fogadtam meg. És tudod mit mondok? Aki elég férfi volt akkor, mikor dugni kellett, az legyen férfi most is. Most hol van az a nagy mácsó, aki a szórakozóhelyen összeszedte a nőt? Akkor miért nem gondolkodtál? Vagy mikor elszakadt a gumi?
2012. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, volt benned annyi gerincesség, hogy visszamenj és rendezd vele a 72 órás tablettát, hogy tuti ne legyen rizikó? És minimum az árának a felét, mert az sem olcsó ám?! Remélem nem vagy olyan gerinctelen hogy benne hagyod a csajt a ganyéban mert szerinted "ez az ő baja"!
2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!