Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt?

Figyelt kérdés
Most szálltam ki egy komoly kapcsolatból nem szeretnék még pasit. Tegnap voltam egy buliban nagyobb társasággal, és az egyik fiúval sokat beszélgettem, majd táncoltam. Sokszor átölelt, aztán leültünk és akkor is végig fogta a derekam, útközben is, puszival búcsúzott mint mindenkitől. Még haza sem értem de írt fbon az üzi falamra, meg mailben 1-1sort, h jóéjt. Az érdekelne, h ez szerintetek most mi? nekem nem tetszik annyira néha én is átkaroltam de semmi extra. Szerintetek most ez valami vagy ha következőleg találkozunk olyan lesz, mint azelőtt?köszi, 19 vagyok a srác meg 24
2012. máj. 27. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű,hogy tetszel neki.
2012. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt értem h tetszem neki. De ez még nem jelenti h járunk ugye? bocsi, mondom most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak azelőtt meg nem nagyon pasiztam így nem vagyok képbe h kinek mi fér bele még buliba és mi már komolyabb.
2012. máj. 27. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Ettől még nem jártok.
2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké :) De én nem is szeretnék vele, jól esett h érdeklődött irántam de nem szeretnék járni vele...
2012. máj. 27. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért 19 évesen, komoly kapcsolattal a hátad mögött szerintem magadtól is rájöhettél volna hogy bejössz a srácnak.
2012. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem az kérdés h bejövök-e. Hanem h ha következőleg találkozunk akkor is vajon akar-e még vmit vagy ez csak ilyen buli dolog volt, amúgy nincs semmi
2012. máj. 27. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj elképzelhető,hogy akarna többet is..Majd látod ha fog keresni,elhív kettesben valahová..Ha nem akarsz tőle semmit akkor mond neki mikor egyértelmű célzásokat tesz.
2012. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked még csak nem is tetszett annyira, akkor miért viselkedtél vele úgy, mintha érdekelne téged? Nem ölelgetünk olyat, akitől semmit sem akarunk, sőt, akinek egyértelműen bejövünk ő viszont nekünk nem. Miért kell r.banckodni? Csak mert 19 éves vagy, nem kell úgy viselkedni mint egy buta liba.
2012. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem ölelgettem, néha átkaroltam. Ez nem hiszem h erkölcstelen, a legtöbb korombeli idegen pasikkal smárol (minimum) buliban.
2012. máj. 27. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a legtöbb korodbeli kútba ugrana, utánuk mennél? Az, hogy a korosztályod hogyan viselkedik, nem jogosít fel téged arra, hogy te is kis r.banc legyél.
2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!