Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Öljem meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,és én totál bele vagyok zúgva.Annyira szeretem,hogy meg is tudnám ölni magam érte.Csak épp az az egy baj,h ő nem szeret viszont.Beszélgetésünk óta eltelt már egy kis idő,de én nemtudom elfeledni.Lehet,hogy ő már azthiszi,h nem is érzek iránta semmit,hogy a szerelem elmúlt.És én már nem birom ezt:((Már sokszor gondolkoztam azon hogy megölöm magam.De az a baj,hogy nincs annyi merszem.Kérlek titeket,segítsetek,normális komenteket plss:((
2012. máj. 27. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fordulj pszichiáterhez
2012. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
38%
öcsém...egy igazi bal*fasz vagy hogyha ilyené ölöd meg magad! akkor már öld is meg magad ha ilyen gyökér vagy! mások afrikába éheznek örülnének ha ehetnének almát vagy mogyorót, másoknak meghalt az apja, anyja, másikat elverték az óvodába félholtra és nincs meg a lába te meg ilyeneken drámázol? ugorj le az ágyról bammeg!
2012. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
KERESS MÁST
2012. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen gyenge idegrendszerrel jobb lenne, ha senkinek nem keserítenéd az életét.
2012. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ennél jobb okod is lesz még az életben az öngyilkosságra... de persze akkor se tedd meg!
2012. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen, mosssssst jön a tipikus "fiatal vagy még" szöveg, de ezt kihasználva elmondom, hogy ilyenkor természetes az erős fellángolás, de nyugodj meg, el fog múlni! foglald le magad, keress hobbit magadnak! Apropó, hány éves vagy?
2012. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2012. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

A reálisabbik énem azt mondja :

Hát 13 évesen még nem csoda hogy ennyi eszed van, majd jobb lesz később itt rinyálsz hülyeségekért más meg zabálni nem tud 2öt egy nap , na az már meggondoltja pár év után hogy ki e nyírja magát ...

Az empatikusabb énem :

Nincs mit tenni ha nem szeret nem is fog, ebbe bele kell törődni és kerülni minnél jobban , én is sokat vagyok rosszul ilyenek miatt, bár már 20 évesen igyekszek kontrollálni de nem mindig megy.

A segítő készebb énem azt mondja :

Beszélgess jobbra balra más fiúkkal: de csak beszélgetni minél jobban kösd le magad másokkal addig se rá terelődsz ,az se zavartasson hogy hajtanak rád beszélgess jobbra balra , lekel kötnöd magad amíg el nem terelődik végleg figyelmed

2012. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Órabérem 6000 ft/ alkalom, hétfő , kedd szerdán 6-ig pénteken 2-ig rendelek, kutasson fel és beszéljen meg a titkárnőmmel egy időpontot.
2012. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig félek, hogy egy ilyen nővel hoz össze a sors. Aztán ha összejöttök akkor meg megfenyegeted, hogy megölöd magad ha elhagy vagy mi? Afrikában naponta embereket fejeznek le mégis boldogabbnak tűnnek. Szerinted másnak nincs szerelmi bánata? Millió rosszabb dolog van ennél a világon. Szedd már össze magad.
2012. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!