Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen nem érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nem érzem hogy érdeklődék valami párkapcsolat vagy a szex iránt. Miért?

Figyelt kérdés
Van önbizalmam, határozott vagyok, mindenkinek megmondom amit gondolok, magas vagyok, kicsit izmos, szerintem jól nézek ki, rengeteg embert megmosolyogtatok, nem vagyok nagyképű, nem beszélek fölöslegesen, igazi különc vagyok, nem vagyok elég kiismerhető mások szerint, sokan megnéznek, sokak szerint jó kiállású vagyok, elvagyok a lányokkal, elbeszélgetek velük, de valahogy barátnő nem jön. Azt amúgy érzem hogyha tetszem egy lánynak.

2012. máj. 27. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Na látod én mindenben a te ellentéted vagyok kivéve a korunkban és nemünben.
2012. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért: "A legkeményebb munka, azon túl, hogy élni kell, a szex." Andy Warhole.
2012. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amit még hallottam, hogy az a helyes felállás, ha tökéletes ellentéte egymásnak a nő és a férfi a párkapcsolatban.
2012. máj. 27. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor 22 vagy és még szűz is vagy meg stb.? Vagy csak komoly kapcsolat nem volt? A szex vonz vagy az sem? Csak azért, mert ha csak a komoly kapcsolat nem vonz, akkor semmi baj nincs veled. Sok pasi még 30 évesen sem akar komoly barátnőt. :D Viszont ha a szex sem vonz meg semmi a lányokkal, akkor valami baj lehet..
2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom, hogy a kérdésben a szex is szerepelt. Az úgy érdekes. Szűz vagy még? Ha nem, akkor nem lehet, hogy rossz tapasztalatod volt? Ha még az vagy, akkor nem lehet, hogy csak nem találkoztál a megfelelő lánnyal? Menj el szórakozóhelyekre, ismerkedj. Ha látsz olyan lányt, aki megtetszik, akkor úgyis jönni fog magától a dolog.
2012. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

erdekel a szex, meg a csajok persze, tudom mi az a punci, sot tobbet tudok rola mint barki. :)

1x volt hogy a kozelemben volt egy lany, es nala nagyon-nagyon ereztem hogy vibral a levego. Azt gondoltam: odakene menni, mert ha nem, akkor o megteszi.


hat odajott, vele volt smar, meg meg vagy 2-3 tali, aztan ennyi. Es amikor ez volt elveztem.

Szoval en nem kozeledek senki irtant ugy, de en nem utasitok vissza senkit. (Mar ha lenne kit XD)

Buszon van hogy sokan neznek, nez a csaj es nyalja a szajat, vagy vonaton elottem 5el ulo csajszi tobbszor is hatra fordul es megnez. stb stb. ilyenek tudom hogy jelek, de nem lepek. nem erzek kello motivaciot. ezek a kis dolgok jol esnek, de masnap mar tovabblepek rajta.

2012. máj. 27. 21:47
 7/8 Hole Hunter ***** válasza:
Majd felnősz...ez nem varázsütésre szokott történni. Kinél előbb, kinél később. Valszeg te utóbbiak közé tartozol.
2012. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerös. Bar en nem vagyok annyira tökeletes, mint amilyennek te leirtad magad, de mostanaban engem se erdekel a dolog. Pedig szeretnem, ha erdekelne, de ennek sajna nem lehet parancsolni...:S

21L

2012. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!