Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz tábor és azt szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz tábor és azt szeretném mondani, hogy fogunk üvegezni. Inkább ilyen szerelmes dolgokat fogunk kérdezni vagy kérni. Milyeneket kérjek tőlük?

Figyelt kérdés

Mindannyian olyan 12-13 évesek vagyunk és ilyen szerelme kérdéseket kérünk egymástól.Miket kérdezzek és kérjek a barátaimtól vagy csajoktól.

Amúgy nekem van egy lány akivel járunk és azt akarnám,hogy kérje azt hogy csókoljam meg.Tudtok valamit?

13/Á


2009. jún. 29. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami érdekel, azt kérdezd, ez a lényege.
2009. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább játszatok valami értelmeset
2009. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel ebben a korban elég szégyenlősek vagytok, ezért túl durvát nem tudom, hogy érdemes e kérdezni. Ha nagyob kínos a kérdés, akkor úgyis kamuznátok. Szerintem mondjuk a szájrapuszi az mehet. Más nem jut eszembe. Függ nagyon a társaságtól.
2009. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keresőt használd légyszíves..

Amúgy megtudhatom, hogy mi az az Á? oO

2009. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a nevem
2009. jún. 29. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Oda nem nevet hanem nemet szoktak írni :D
2009. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah bocsi!én teljesen úgy voltam hogy nevet.1000 bocsánat
2009. jún. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!