Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok hogy van ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt aki elég domináns volt mindig, mindenféle társaságban. Mostanában viszont mintha a saját barátnőivel szemben (másik három csaj) nem merne kiállni magáért. Pedig másokkal szemben most is dominánsan viselkedik, de amikor megjelennek a barátnői, akkor átmegy "papucsba". Pedig elég harcias csajról van szó aki nem riad vissza a hajtépéstől sem. A "barátnői" meg folyamatosan beszólogatnak neki, megalázzák. Szerintetek mért hagyja ezt egy olyan csaj, aki eredetileg ezeknek a csajoknak is a "vezére" volt?

2012. máj. 28. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vesztett a falkavezér harcban és most csak egy alatvaló
2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez ilyen csajos hülyeség. Sokszor van nálunk, hogy a társaságban van egy "vezér", azt követi a többi.Ha pedig szembe szállsz a vezérrel, akkor kiutálnak a baráti társaságból. Persze az igazi barátnők között nem így működik.
2012. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez de hülyeség, amit itt előttem írtak xd

Nem, elmondom, ez hogy működik.

Vannak hozzám hasonló, nagypofájú csajok, akik ki mernek állni magukért, másokért, akik vissza mernek pofázni, és vannak a mostanában népszerű r*bancok. A szépek, a festetthajú k*rvák.

Hogy miért nem védem meg magam egy ilyen csajjal szemben? Többnyire azért, mert az ilyen k*rvák többnyire manipulálják a pasi közösséget, így ha visszaszólnék neki bármit is, 3-4 srác rám szállna, ebből meg nem igazán jönnék ki jól.

Egyszer az egyik ilyen csaj megkért, hogy masszírozzam már meg a hátát, mondom oké. Megszorítottam a vállát, felvisított (-.- pedig nem vok valami terminátor), mire két pasi kapásból nekemjött. oké.

2012. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző, tökéletesen igazad van. Jól leírtad. Végig röhögtem az egészet(jó értelemben).
2012. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ömmm... Harmadik válaszoló, ha tényleg olyan nagypofájú lennél, akkor simán visszapofáznál a ''testőröknek'' is...

De mondegy.


amúgy válaszoló, szerinem azért lett ilyen visszahúzódó, mert esetleg túl zsarnokoskodó lett, a többiek pedig beszóltak neki, hogy jó lenne magát visszafogni, vagy vmi ilyesmi.

Mellesleg szerintem tök ritka az ilyesféle falkavezérség normális lányoknál. ÉN eddig még csak ilyen tipikus amerikai filmekben láttam ilyet.

2012. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamu, má vót!
2012. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát..nem tudom, hogy az én válaszom használható lesz-e.

Szerintem akkor is "megalázott" lesz valaki, amikor érzi, hogy ő egy olyan...kevésbé kívánatos személy.

Mi (a barátnőimmel) is 4-en vagyunk. Van egy lány akit csak a legjobb barátnője kedveli, de hozzánk tartozik (ebbe most nem szeretnék belemenni, de van okunk rá). És emiatt ő is "papucs" lett (vagy azért, hogy így megkedveljük, vagy azért, mert így "kevesebb vizet zavar").

Én még erre tudnék tippelni (az előző hozzászólásokon kívül; azért nem írtam le ugyanazt, mert gondolom nincs kedved 5x-re is elolvasni).


Esetleg arra tudnék még gondolni, hogy érdekből. És ezt vehetjük úgy is, hogy ha nem lenne velük (és nem tenné nekik meg azt amit akarnak) akkor ők ezt és ezt csinálják, a csaj pedig azt nem szeretné...

2012. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rajtakaphták amint épp egy hullát ás el a kert végében, és most ezzel zsarolják. :P Ti nem néztek Született Feleségeket???!!!! :O :O :O
2012. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érettebb lett a többinél és jól tudja hogy ezért nem kell nagy felhajtást csinálni hanem magában bontja fel
2012. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetbe kerülnék akkor abban a barátságban már nem érezném jól magam.

Igaz nekem csak egy barátnőm van(a többieket havernak tekintem),de vele sosem rivalizálunk,kölcsönösen segítjük egymás,nem alázzuk meg a másikat.

Amit Te leírtál,az minden csak nem barátság.

Rivalizálást inkább férfiak közt szoktam megfigyelni,de azok közt is csak azok,akiknek nincs elég eszük és szívük egy igazi barátság kialakításához.

Nem vagyunk mi állatok,nem kell vezető.

2012. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!