Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok bevállalósak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok bevállalósak a szexben?

Figyelt kérdés
nem csak az, hogy hogyan, milyen póz, és milyen eszközök, stb., hanem hogy hol, akár emberek előtt is, és meddig mertek elmenni, hogy ott is, ahol akármikor lebukhattok (pl. liftben, vagy egy telefonfülkében).

2012. máj. 28. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszer sikerült egymásra másznunk egy kiállítás eldugottabb zugában, amúgy semmi más extrémre nem futotta eddig. :)

Az hogy hol csinálnánk, már más kérdés! :P

2012. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Fiatalabb koromban, mikor meggondolatlan voltam és kissé szemérmetlenebb, az akkori párommal szinte mindenhol csináltuk, erdőben, liftben, dunaparton, tengerben, erkélyen, de a legextrémebb nálunk a Volánbusz leghátsó ülése volt, igaz senki más nem utazott a buszon rajtunk kívül, legfeljebb a sofőr láthatott ezt-azt a visszapillantóból. Ma már eszem ágában nem lenne ilyeneket csinálni.

30/N

2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Tessék egy 30 éves öreglány. S akkor miért is kell a fiatalabb lány?
2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Egy 30 éves nőnek még szexistennőnek kéne lennie, lehet hogy csak a párjával, de ez a fajta visszafogottság akkor is kiábrándító.
2012. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az lennék ha lenne egy olyan partnerem, de sajnos nekem is egy ilyen harmincas jutott itthonra, aki erősen visszavett minden ilyen jellegű területből..... 35F
2012. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a volánbuszos nem semmi... legalább egy jó 40-50es pocakos bácsi volt a sofőr? :))) Tuti ott kukkolt a visszapillantón keresztül totál felizgulva merevedő szerszámmal. Szereztél neki egy jó napot! ;)
2012. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen harmincas"...fiúk, azért az említett hölgy eléggé bevállalós volt, nem az az általános.

Minden nőnek ennyire bevállalósnak kéne lennie??

2012. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 13:39:

ma 13:07 vagyok. Én imádom a harmincas LÁNYOKAT. Bizony lányokat, mert nekem csak a nálam idősebb nők a NŐK, ASSZONYOK. Imádom őket, ahogy imádom a huszonéveseket is. De azért a vagányság ritkább náluk, mint korábbi éveikben, s ez hiányzik onnan sokszor. Nem tessék engem ezért megróni. :D

2012. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem elég ha mondjuk elvált a más gyerekével, de ha még fapin@ is akkor mi a fenéért mennék bele egy kapcsolatba vele? Engem nem érdekel hogy tud-e főzni, viszont készítsen ki annyira hogy rohadt éhes legyek utána. :D
2012. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Várjunk, várjunk. kedves utolsó, attól még lehet marha jó vele a szex, hogy nem csinálná egy sziklapárkányon...

Nem csak a két véglet létezik.

2012. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!