Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még nem csókolóztam. Nagyon gáz? Nektek mikor volt az első?
2012. máj. 29. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen...és amúgy mikor akartál volna csókolózni 13 éves kiskölyökként?
2012. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak félek, hogy kiröhög majd a srác. Hazudni meg nem hazudhatok neki, mert feltűnne neki a bénázásom.
2012. máj. 29. 19:34
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Hamar bele fogsz jönni nyugi! am.15
2012. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 és még csókszűz? Vallást alapítok és te leszel a szent nő... Egyáltalán nem ciki!


21F

2012. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 21F, szerintem a kedves kérdezőt 'legyőztem', 17 éves és 'csókszűz' lány vagyok. :)


Kérdező, szerintem nem ciki. Én legalábbis egyáltalán nem érzem annak, és ha egyszer eljön a pillanat és emiatt a fiú furcsán nézne rám, vagy azt mondaná, hogy gáz, na hát az a pasi a szememben annyit is érne. :D

17/L

2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Van olyan ismerősöm,aki 18 és még nem csókolózott és nem is járt senkivel.Szóval nyugi!Amúgy 14 éves voltam :D
2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!