Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Matrix újratöltve című...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pink07 kérdése:

A Matrix újratöltve című filmben, Monica bellucci van e bugyi?

Figyelt kérdés

Mostanában náztem meg a testvéremmel a Matrix sozozatott FUll Hd-ben, és a bátyám észrevette, hogy Monica bellucci nincsen bugyi. Én elsőnek nem hittem neki, mondom csak viccel, de mikor visszanéztük Monica jeleneteit, abban a fehér ruhában, nos, átlátszik a nemi szőrzete.


Szerintettek is nincs rajta bugyi?



2012. máj. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy kérdései...
2012. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs :D
2012. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs hát. :)
2012. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on fent van?
2012. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ott sincs rajta bugyi. :)
2012. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A harc része sokkal izgalmasabb, de kinek mi jött le a filmből!
2012. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A Maléna c. filmben teljes mértékben ruhátlanul láthatod Monica fullos szőrzetét, amit nem kozmetikázott. Ugyanis a film a háború idején játszódik és így volt hiteles :)
2021. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!