Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképesztően magányos fickó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztően magányos fickó vagyok, hogyan tudnák ezen változtatni?

Figyelt kérdés
kérem alásan hogy írjanak valami biztató dolgot hogy hol lehetne szerezni egy olyan hölgyet akivel boldogan élhetek amíg............
2012. máj. 30. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
társkereső oldal is jó amin igaz szeretetre vágyó fiatal nők vannak
2012. máj. 30. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyet nem tudok mondani, de meg fog oldódni a gond, csak bizzon benne
2012. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...amíg meg nem csal?!
2012. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű vagy egyébként? Jól beszélsz magyarul különben. Na mindegy, pedig azt gondolná az ember, hogy külföldieknek könnyebben megy az ismerkedés lányokkal.
2012. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az, ha olyan társkereső oldalt keresel, ami a te stílusodat tükrözi, így a pártalálás is esélyesebb.

Én a rockzenét szeretem, így olyan társkeresőn kerestem párt magamnak, ahol ilyen zenei ízlésű emberek vannak.

2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*tudnák = tudnék. A tudnák többes szám harmadik személyben van: ők tudnák, egyes szám első személyben: én tudnék... Bocsi, de iszonyúan idegesít ez a nagyon gyakori hiba :)


Egyébként pl. chaten. De interneten szerintem nehezebb párt szerezni, sokáig kell keresgélni.

25/N

2012. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg az űrt ami benned van! Úgy értem te teremted azt az űrt amit azt gondolod egy csajnak kellene betölteni! Érezd magad csaj nélkül is teljesnek, meg kiegyensúlyozottnak! Ne függjön a boldogságod más embertől. Találj olyan tevékenységeket, hobbikat ami örömet okoz, ez fog kifelé sugázódni. Lazán, határozottan, és vidáman közeledj a csajokhoz, sose görcsölj senkinél. Ne azon agyalj h mi nem tetszik magadon hanem h te egy jó pasi Don Huán vagy, akivel jól járnak a nők, mert jól érzik magukat mellette. Ne legyél se nyalis lágy, meg se túl rideg. Ne úgy menj oda h tétje van, inkább mintha egy haverral beszélgetnél,nem az a fontos, h egyből egy komoly párkapcsolatot találj, hanem h begyűjts egy mosolyt, egy kedves szót, egy elismerést a másiktól, aztán jön minden magától...
2012. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát!
2012. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!