Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy nagyon rövid kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy nagyon rövid kapcsolatom. Sajnos rám nagyobb hatással volt, mint a másik félre. Tartjuk a kapcsolatot, de vajon csak udvariasságból válaszol nekem mindig?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapig jártunk. Szokásosan alakult. Az elején tetszettem neki nagyon, lelkesedett, majd mikor már közelebb kerültünk egymáshoz vhogy eltűnt a lelkesedése, aztán azzal szakított velem, hogy nem lett szerelmes. Láttam rajta, hogy rosszul érzi magát a helyzet miatt, nem akart kihasználni stb..., persze én mondtam, hogy nincs semmi gond, de valószínűleg rajtam látszott, hogy én viszont szerelmes lettem.


Mindig nagyon jókat beszélgettünk, rengeteg gondolatot indított el bennem mindig. Azóta is folyamatosan levelezgetünk. Persze ezek a levelek már sokkal távolságtartóbbak és a kapcsolatunkról nem is esik szó, hanem inkább egyik gondolat követi a másikat. Sokszor vagyok úgy, hogy megfogadom magamban, hogy most már nem válaszolok vissza, befejezem a levelezést, de persze nem bírom ki. Ő mindig válaszol, ami azért furcsa, mert azért vmi oknál fogva mégse lett belém szerelmes, mégis ő szakított... Lehet csak udvariasságból, vagy csak lelkiismeret furdalásból válaszol mindig.


Mit gondoltok! Fiúk, ha ti szakítotok vkivel azért még a gondolataira kíváncsiak vagytok?


Köszönöm előre is a válaszokat!


Én 24/L ő 29/F



2012. máj. 30. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem eddig csak szakítottak, kezdeményező sosem voltam. Úgy gondolom csupán csak udvarias.

27 f

2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
udvarias és nem akar még jobban megbántani. De már nem akar tőled semmit, ezt tartsd észben
2012. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!