Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben miért harapja meg erősen egy lány a pasi ajkát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 10:36
 1/9 Marada ***** válasza:
Mert éhes, és jelzi, hogy vidd el vacsorázni. :D
2012. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolja, hogy ez felizgatja a pasit. Engem például felizgatna :)
2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel férfi vagyok, így csak fordítva tudok nyilatkozni: ha felfűt a szenvedély, legszívesebben megenném a csajt. Voltaképp miért csókolózunk, miért is csókolgatjuk a másikat? Ha ezt meg tudod válaszolni, ugyanezért harapunk, csak az egy nyersebb felfűtöttebb reakció.


Ha a hangsúly azon van, hogy "erősen", akkor lehet azért, mert ő is erősebben szereti, lehet poénból, vagy csak szimplán béna a csaj, és nem tudja, mi a jó.

2012. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert valami hülye filmben ezt látta?

Az ajkak elég érzékenyek nem lehet jó ha beleharapnak erősen...

2012. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelvem harapta le egyszer majdnem egy csaj. Csak úgy véletlenül, azt mondta, reflex, mint amikor kajál :D
2012. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
"reflex, mint amikor kajál" - Azt a degenerált k*rva eget Oo
2012. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'ha felfűt a szenvedély, legszívesebben megenném a csajt.'

vagyis a pasimat... :D amikor már nagyon nem bírok magammal akkor szoktam harapdálni, karmolni, stb...

meg persze tudom, hogy ez neki is tetszik :D

2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam harapdálni :D de nem erősen.. szerintem ez olyan cuki :)
2012. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem tudja mi a jó!

Egyik volt barátom ha elsőre nem is, de sokszor úgy csókolt, hogy harapdálta az ajkam, szóltam neki, h ez kellemetlen már, de vhogy akkor is azt csinálta

2012. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!