Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Csak kíváncsi vagyok,női szemmel nézve mit gondoltok rólam.(csak lányok írjanak légyszi) 16/f



2012. máj. 31. 21:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Haj, szemöldök, kontaktlencse, napozás és teljesen oké leszel, testalkatod nem rossz, látszik, hogy van mellkasod, de jól is kell öltözni hozzá, feszülősebb ruhát hordj mert gáz ha a pólód nyaka félre van csúszva pl, girnyó hatást kelt, ha izmos ha nem
2012. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs veled, nem vagy az a tipikus nagyon helyes pasi, de ez nem is gond, mert az értelmes lányok nem a tökéletes testű és tökéletes arcvonású pasikat nézik ki maguknak, hanem azt, akinek van stílusa, jó kisugárzása, jó humora meg hasonlók. És csúnya meg egyáltalán nem vagy, átlagos arcod van, tehát nekem lehet, hogy bejönnél, ha ismernélek, és 16 körüli lennék. :) 21 éves lány vagyok.
2012. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
51%
Azért vagy egy elcseszett idióta mert neten kérdezgetsz ilyeneket magadról Pesti nagylegény!
2012. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Fujj.. lányosnak nézel ki!
2012. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
A hajaddal csinálj valamit, egyébként okés.
2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Peti,te vagy az?O:
2012. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem..
2012. jún. 1. 22:31
 38/41 anonim válasza:
hát szerintem egy kis zselé nem ártana és gyúrni is elmehetnél...
2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
a szemuveged nem teccik...kontaklencsevel jobban neznel ki...
2012. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Bsszus, tudjátok, milyen kényelmetlen a kontaktlencse?? Azért váltson szemüvegről kontaktlencsére, hogy jobban nézzen ki?? Meg ez a gyúrjál-dolog, nem minden lánynak jönnek be az agyongyúrt, szolizott, partiszemöldökös pasik. Hová fajult ez a világ....

Amúgy semmi gond veled, még csak 16 éves vagy, ha ilyen maradsz külsőleg és belsőleg is, semmi gond nem lesz veled, csak ne változz meg úgy, mint a mai metroszexuális, pasinak nevezett egyedek

2012. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!