Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van pattanás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van pattanás a "kapitányon"?

Figyelt kérdés

Most így az este folyamán fürödtam,és amikor mostam a bré-t egy pattanás féleségre lettem figyelmes...kiváncsi ember létemre megnyomogattam és az bevörösödött de nem pukkant ki mint egy normál pattanás ami a zacsin van...régebben is volt ilyen,de az a rúdon,azt kinyomtam és el is tünt,nem is foglalkoztam annyira vele hiszen ha már nincs ott mit izguljak?

Szexuálisan nem közösültem senkivel,szerintetek "parázzak"?

Bocs a szlengér de próbáltam szinesebbé tenni a történetet..:D



2012. máj. 31. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt. Azért szerintem nem kell parázni.
2012. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mosd szorgosan,,elmúlik!!!
2012. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose volt pattanás se a zacsimon, se a brémen, se a rudamon. Meg a kapitányon se. Ha nem közösültél senkivel, akkor elég valósznütlen, hogy nemibetegség legyen, bár uszodában el lehet kapni, meg nyilvános wc-n.
2012. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát...egyszer-kétszer voltam a suli WC_ben..lehet ott kaptam el valamit...de úgy voltam vele hogy ha menni kell hát menni kell...és azért használtam ilyen kifejezéseket hogy kicsit szinesebbé tegyem a t örténetet:)
2012. jún. 1. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem volt, nem is egyszer, de hajlamos vagyok rá, mert vannak rajta faggyú mirigyek, am semmi jelentősége, alaposan fürdök minden nap, egyszerűen ilyen, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor lett belőle pattanás
2012. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kapitány az még, csak matróz.XD
2012. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez kapitány:D Amúgy ez a 3. eset hogy lett rajta egy pattanás...nálam sem mindennapi...évente 1 kb.
2012. jún. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!